Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 717

10024.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Konok Tamás (1930-2020): Geometrikus kompozíció, 1991. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (22/40). 28×28 cm / serigraphy on paper, signed, numbered (22/40)
10025.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Színes Elemér (1886-?): Gyerekek az utcán (Tabán?). Olaj, vászon. Jelzett. Hátoldalán töredékes (BÁV?) raglappal és régi MNG kiviteli bélyegzőkkel. Dekoratív, sérült fakeretben, 64×54 cm
10026.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

Budai László (1965-): Előadás után. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, hátoldalán címkével, 60×50 cm
10027.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Orbán Csilla (1961-): Lányok erdőben. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott, dekoratív fakeretben, 60×80 cm
10028.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Csáji Attila (1939-2025): Organikus spakli kalligráfiák VII., 1964. Olaj, papír. Jelzett a hátoldalán. Paszpartuban. A művész korai absztrakt alkotása! 41x58 cm
10029.

Rufpreis:
360 000 HUF
975,61
1 125,00

10030.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

10031.

Rufpreis:
500 000 HUF
1 355,01
1 562,50

10032.

Rufpreis:
220 000 HUF
596,21
687,50

Victor Vasarely (1908-1997): Op-art kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzett, számozott: F. V. 26/30. Üvegezett fakeretben. 40x40 cm / Victor Vasarely (1908-1997): Op-art composition. Serigraphy on paper. Signed, numbered: F. V. 26/30. Framed. 40x40 cm.
10033.

Rufpreis:
160 000 HUF
433,60
500,00

Victor Vasarely (1908-1997): Phila-rouge, 1977. Szitanyomat, papír. Jelzett. Megjelent 200 példányban. Üvegezett fakeretben. 22,5x19 cm / Victor Vasarely (1908-1997): Phila-rouge, 1977. Serigraphy on paper. Signed. Framed. 22,5x19 cm.
10034.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Koppány Attila (1947-): "Time Over". Akril, vászon. Jelzett a hátoldalán. 40x30 cm.
10035.

Rufpreis:
95 000 HUF
257,45
296,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF