Kovács Attila (1938-2017): Koordináta geometria 1973/75. Szitanyomat, papír, jelzett és számozott (85/100) a hátoldalán, 60x75cm. / screenprint on paper, signed and numbered (85/100) on the reverse
Színes Elemér (1886-?): Gyerekek az utcán (Tabán?). Olaj, vászon. Jelzett. Hátoldalán töredékes (BÁV?) raglappal és régi MNG kiviteli bélyegzőkkel. Dekoratív, sérült fakeretben, 64×54 cm
Csáji Attila (1939-2025): Organikus spakli kalligráfiák VII., 1964. Olaj, papír. Jelzett a hátoldalán. Paszpartuban. A művész korai absztrakt alkotása! 41x58 cm
ef.Zámbó (efZámbó) István (1950-): Táncoló csont pár, 2010-2022. Egyedi beavatkozású print (Ebp), merített papír, jelzett, próbanyomat, lapméret: 83×60 cm. Lap alján a művész szárazpecsétjével.
Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Csendélet. Olaj, farost, jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben, 133×128 cm / Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Still life. Oil on wood fibre, signed lower left. Framed, 133×128 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE
Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Csendélet, 1977. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Apró felületi sérülésekkel. 149×103 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Still life, 1977. Oil on wood fibre, signed lower right. With very minor surface damages. 149×103 cm / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE
Victor Vasarely (1908-1997): Op-art kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzett, számozott: F. V. 26/30. Üvegezett fakeretben. 40x40 cm / Victor Vasarely (1908-1997): Op-art composition. Serigraphy on paper. Signed, numbered: F. V. 26/30. Framed. 40x40 cm.
Victor Vasarely (1908-1997): Phila-rouge, 1977. Szitanyomat, papír. Jelzett. Megjelent 200 példányban. Üvegezett fakeretben. 22,5x19 cm / Victor Vasarely (1908-1997): Phila-rouge, 1977. Serigraphy on paper. Signed. Framed. 22,5x19 cm.