Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 717

10036.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Mengyán András (1945-): Formák logikája, 1976. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott (20/20). Üvegezett keretben. 34x28,5 cm
10037.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Szabó Ákos (1936-): Fekvő ló, 1984. Litográfia, papír, jelzett. Számozott: 47/90. Lapméret: 50x65 cm. Üvegezett fakeretben.
10038.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

10039.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

Swierkiewicz Róbert (1942-2019): A beszélőnek, avagy a "titkoknak titka", 1977. Linómetszet, papír, jelzett, paszpartuban, 60×45 cm
10040.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Tandori Dezső (1938-2019): Paradicsomi sport (Ádám és Éva), 2004. Filctoll, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 29,5x21 cm
10041.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

feLugossy László (1947-): Ováció, 2021. Kollázs, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 35x24,5 cm
10042.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

10043.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

10044.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

10045.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38

10046.

Rufpreis:
170 000 HUF
460,70
531,25

10047.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF