Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 717
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2786009
10279
482
44000
3092980
10280
482
48000
Hetey Katalin (1924-2010): Kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (49/100). 30x30 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (49/100). 3010681
10281
482
24000
Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 1/40. 36x21,5 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, numbered: 1/40, 36x21,5 cm.
3050442
10282
482
17000
3158771
10283
482
22000
3296986
10284
482
Hamza Tibor (1908-1967 v. 1972?): Lovasszán, orosz vagy ukrán város (Kijev?). Olaj, karton, jelezve jobbra lent, hátoldalán özvegye igazolásával, apró kopásnyomokkal, 31,5×46,5 cm 3296942
10285
482
Hamza Tibor (1908-1972): Titokzatos táj gémeskúttal, 1959. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán özvegye igazolásával, kisebb javított sérüléssel, 24×36 cm
3291673
10286
482
30000
Hornyik Zoltán (1960-): Parti út. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben. 50×70 cm
3291692
10287
482
30000
Hornyik Zoltán (1960-): Eső után. Olaj, farost, jelzett. Szélén apró felületi, keretezésből fakadó kopásokkal. Dekoratív fakeretben. 50×70 cm.
3280867
10288
482
Hartung Sándor (1962- ): A reggel. Rézmetszet, papír, jelzett, számozott (20/14), lap teteje kartonra rögzítve. 13,5×9 cm
3149638
10289
482
Herwerth József (1939-1987): Fák (tanulmány 1968). Akvarell, papír, jelzett, 25x37 cm. Üvegezett fakeretben. 3180127
10290
482
4800
Hlavanda József (-): Dagály strand, Budapest (kompozíciós vázlat), 1977. Vegyes technika, karton. Jelezve jobbra lent. 17,5×25 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF