Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 717

10279.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

Hetey Katalin (1924-2010): Kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (49/100). 30x30 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (49/100).
10280.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 1/40. 36x21,5 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, numbered: 1/40, 36x21,5 cm.
10281.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10282.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

10283.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Hamza Tibor (1908-1967 v. 1972?): Lovasszán, orosz vagy ukrán város (Kijev?). Olaj, karton, jelezve jobbra lent, hátoldalán özvegye igazolásával, apró kopásnyomokkal, 31,5×46,5 cm
10284.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
13

Hamza Tibor (1908-1972): Titokzatos táj gémeskúttal, 1959. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán özvegye igazolásával, kisebb javított sérüléssel, 24×36 cm
10285.

Rufpreis:
6 000 HUF

Hornyik Zoltán (1960-): Parti út. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben. 50×70 cm
10286.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Hornyik Zoltán (1960-): Eső után. Olaj, farost, jelzett. Szélén apró felületi, keretezésből fakadó kopásokkal. Dekoratív fakeretben. 50×70 cm.
10287.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Hartung Sándor (1962- ): A reggel. Rézmetszet, papír, jelzett, számozott (20/14), lap teteje kartonra rögzítve. 13,5×9 cm
10288.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herwerth József (1939-1987): Fák (tanulmány 1968). Akvarell, papír, jelzett, 25x37 cm. Üvegezett fakeretben.
10289.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Hlavanda József (-): Dagály strand, Budapest (kompozíciós vázlat), 1977. Vegyes technika, karton. Jelezve jobbra lent. 17,5×25 cm
10290.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF