Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 717

10255.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10256.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

10257.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10258.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38

Gádor Emil (1911-1998): Vízparti táj. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben, 60×80 cm
10259.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Gádor Emil (1911-1998): Utcarészlet, 1954. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett, fakeretben. 29,5x21 cm.
10260.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10261.

Rufpreis:
2 800 HUF

10262.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10263.

Rufpreis:
2 800 HUF

Gy. Molnár István (1933-2010): Utcarészlet (Szentendre?). Rézkarc, papír, jelzett. Apró elszíneződéssel. Kartonra kasírozva, körbevágva. 20,5x28,5 cm
10264.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Hartung Sándor (1962- ): Illusztráció F. J. regényéhez. Rézkarc, papír, jelzett, számozott: 14/50 paszpartuban, 18x11 cm Dedikált
10265.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Hermann Zoltán (1954-): Aktrajz Linómetszet, műanyag papír, jelzett, számozott: 3/25 paszpartuban, 17x15 cm
10266.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF