Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 717
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2560169
10255
482
Gy.Vad Erzsébet (1925-2012): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett. Fa keretben, 70x50 cm 3135374
10256
482
50000
3073746
10257
482
28000
2644257
10258
482
75000
3169103
10259
482
36000
Gádor Emil (1911-1998): Vízparti táj. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben, 60×80 cm 3170205
10260
482
Gádor Emil (1911-1998): Utcarészlet, 1954. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett, fakeretben. 29,5x21 cm.
2888605
10261
482
3214694
10262
482
2888756
10263
482
3258236
10264
482
Gy. Molnár István (1933-2010): Utcarészlet (Szentendre?). Rézkarc, papír, jelzett. Apró elszíneződéssel. Kartonra kasírozva, körbevágva. 20,5x28,5 cm
3272901
10265
482
3200
Hartung Sándor (1962- ): Illusztráció F. J. regényéhez. Rézkarc, papír, jelzett, számozott: 14/50 paszpartuban, 18x11 cm Dedikált
3272905
10266
482
Hermann Zoltán (1954-): Aktrajz Linómetszet, műanyag papír, jelzett, számozott: 3/25 paszpartuban, 17x15 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF