https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 717
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3123323
10496
482
0
42000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Pócsai András (1934-2021): Napraforgók, 2004. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. 61,5x47,5 cm. Dekoratív fakeretben.
Das Lot is nicht erreichbar
3215273
10497
482
0
6500
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Péter Mária (1904-1990): Vízparti sétány. Akvarellel színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 25×38 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3214720
10498
482
0
36000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Póka Zsombori Erzsébet (1913-1997): Vízparti erdélyi táj. Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán román kiviteli bélyegzővel. Üvegezett fakeretben. 60x47 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3214726
10499
482
0
32000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Póka Zsombori Erzsébet (1913-1997): Csendélet. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 48x62 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2820801
10500
482
0
2800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Prudits Ella (?- ): Virág. Akvarell, papír, jelzett, keretben, 24x15,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3180773
10501
482
0
3000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Paulovits Pál (1892-1975): Új park Budán. Rézkarc, papír, jelzett. Foltos. Fakeretben, 20×29,5 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
3043235
10502
482
0
15000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Palicz József (1931-2010): Csendélet. Olaj, farost, jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 55×30 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3135910
10503
482
0
40000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Pituk József (1906-1991): Virágcsendélet almával. Vegyes technika, papír, jjf.: Pituk. 35,5x45,5 cm, keretben, üvegezett, sérült.
Das Lot is nicht erreichbar
3135640
10504
482
0
48000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Pleidell János (1915-2007): Tyúkok. Akvarell, tus, papír, jbk.: Pleidell 946. 44x27 cm, keretben, üvegezett, jó állapotú.
Das Lot is nicht erreichbar
3214755
10505
482
0
36000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Póka Zsombori Erzsébet (1913-1997): Erdélyi téli táj. Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán román kiviteli bélyegzővel. Üvegezett fakeretben. 64x47 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3238514
10506
482
0
20000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Peters, Ottó (1858-1908): Portré (önarckép?), 1889. Vegyes technika, papír, jelezve balra középen. 46,5x39 cm Fakeretben. Hátoldalán régi bécsi képkeretező címkéjével.
Das Lot is nicht erreichbar
3262162
10507
482
0
2600
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Pfannl Egon (1911-1973): Tiszai halászbárkák. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott, régi intézményi bélyegzőkkel, 18x26 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse