Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 717

Pataki Ferenc (1941-): Küzdelem. Ofszet-litográfia, papír, jelzett és számozott (48/50). Az 1979-ben megjelent makói mappából. 29x39 cm
10509.

Rufpreis:
8 000 HUF

Pörge Gergely (1858-1930): Juhász nyájával. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 23x16 cm
10510.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Paulovits Pál (1892-1975): Szélfútta fák. Rézkarc, papír, kartonra kasírozva, jelzett, 24×35 cm
10511.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Porscht Frigyes (1929-): 25 db városrészlet (Vizsoly, Szováta, Fertőrákos, Barcelona, München, Cordoba, Perugia és egyéb külföldi helyszínek). Nyomat, papír, mindegyik jelzett és számozott. Megjelent 25 példányban. Eredeti kiadói karton mappában, lapméret: 29,5×21 cm
10512.

Rufpreis:
4 000 HUF

Pörge Gergely (1858-1930): Újpest, piac. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 25x35 cm
10513.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Pohárnok Zoltán (1905-1976): Lány és fiú arcképe, 1940. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 17,5x23 cm
10514.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pósfainé L. Kovács Júlia (1935-): Gépember. Olaj, karton, jelzett, 67,5x47,5 cm
10515.

Rufpreis:
6 000 HUF

Pátkai Ervin (1937-1985): Bartókért - pour Bartók. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (59/100), 49,5x32 cm. Az Hommage a Bartók mappából.
10516.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Püspöky István (1950-2018). Hommage a Bartók, 1978. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott (59/100). 30x22,5 cm. Az Hommage a Bartók mappából.
10517.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Pörge Gergely (1858-1930): Utcarészlet, 1921. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 14x20 cm
10518.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Perei Zoltán (1913-1992): Nő sólyommal, 1978. Fametszet, papír. Jelzett. Számozott (III/VII). 23x28,5 cm.
10519.

Rufpreis:
5 000 HUF

Petheő A. László (XX. sz. első fele): Téli táj (Tátra?). Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 60×80 cm
10520.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF