Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 717
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3256829
10509
482
Pataki Ferenc (1941-): Küzdelem. Ofszet-litográfia, papír, jelzett és számozott (48/50). Az 1979-ben megjelent makói mappából. 29x39 cm
3242673
10510
482
Pörge Gergely (1858-1930): Juhász nyájával. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 23x16 cm 3255355
10511
482
3400
Paulovits Pál (1892-1975): Szélfútta fák. Rézkarc, papír, kartonra kasírozva, jelzett, 24×35 cm
3278831
10512
482
Porscht Frigyes (1929-): 25 db városrészlet (Vizsoly, Szováta, Fertőrákos, Barcelona, München, Cordoba, Perugia és egyéb külföldi helyszínek). Nyomat, papír, mindegyik jelzett és számozott. Megjelent 25 példányban. Eredeti kiadói karton mappában, lapméret: 29,5×21 cm
3273024
10513
482
15000
Pörge Gergely (1858-1930): Újpest, piac. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 25x35 cm
3133120
10514
482
Pohárnok Zoltán (1905-1976): Lány és fiú arcképe, 1940. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 17,5x23 cm 3281575
10515
482
Pósfainé L. Kovács Júlia (1935-): Gépember. Olaj, karton, jelzett, 67,5x47,5 cm
3276404
10516
482
Pátkai Ervin (1937-1985): Bartókért - pour Bartók. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (59/100), 49,5x32 cm. Az Hommage a Bartók mappából. 3276365
10517
482
Püspöky István (1950-2018). Hommage a Bartók, 1978. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott (59/100). 30x22,5 cm. Az Hommage a Bartók mappából. 3245015
10518
482
Pörge Gergely (1858-1930): Utcarészlet, 1921. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 14x20 cm
3267838
10519
482
Perei Zoltán (1913-1992): Nő sólyommal, 1978. Fametszet, papír. Jelzett. Számozott (III/VII). 23x28,5 cm. 3295276
10520
482
Petheő A. László (XX. sz. első fele): Téli táj (Tátra?). Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 60×80 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF