Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 717
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3293296
10521
482
50000
Papp Sándor (1953-): Fazúzó. Olaj, vászon, rétegelt lemezre kasírozva. Jelezve balra lent. 60x81 cm. Fakeretben. Kiállítva XXI. Debreceni Országos Nyári Tárlat, 2011. Reprodukálva a katalógusban.
3291684
10522
482
Pankotai Sándor (1959-): Hazafelé. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben. 50×70 cm. 3245024
10523
482
Pörge Gergely (1858-1930): Dombos táj. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 16x23 cm
3287827
10524
482
Abel Pann (1883-1963): Anya gyermekével. Színes litográfia, papír, jelzett, körbevágva, 25×21 cm
3287825
10525
482
Abel Pann (1883-1963): Ábel temetése. Színes litográfia, papír, jelzett, körbevágva, apró lapszéli szakadással, 25×20,5 cm
3287832
10526
482
Abel Pann (1883-1963): Sarai. Színes litográfia, papír, jelzett, körbevágva, lap alján kisebb folt, lap tetején apró felületi sérülések, 26×14,5 cm
3269718
10527
482
Radnai József (1896-1963): Aratás. Tus, papír, jelzett, 17x23,5 cm
3245463
10528
482
Rau Tibor (1934-2009), 2 db karikatúra: "A képviselő nyaral" és Menekülő halál (cím nélkül). Tus, papír, mindkettő jelzett. Egyik hátoldalán "Ludas" és "Magyar N. elfogadva", másik hátoldalán "Ludas Matyi (...)" felirattal. 30x21 cm körüli méretekben.
3248683
10529
482
Révész Imre (1859-1945): Hazafelé. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 29,5x38 cm 3259323
10530
482
Rauscher Lajos (1845-1914), 2 db rajz: Fej tanulmányok. Ceruza, szén, papír. Egyik jelzett és datált (L Rauscher 1863). Kissé foltos. 44x34 és 53x39 cm 3244274
10531
482
28000
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Álló női akt, 2005. Vegyes technika, nyomat, karton, jelzett, 110×85 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
3261000
10532
482
Remsey Jenő (1885-1980): Csónakázó. Színezett rézkarc, papír, jelzett a karcon, kissé foltos, 31x32 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF