Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 717

Papp Sándor (1953-): Fazúzó. Olaj, vászon, rétegelt lemezre kasírozva. Jelezve balra lent. 60x81 cm. Fakeretben. Kiállítva XXI. Debreceni Országos Nyári Tárlat, 2011. Reprodukálva a katalógusban.
10521.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Pankotai Sándor (1959-): Hazafelé. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben. 50×70 cm.
10522.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Pörge Gergely (1858-1930): Dombos táj. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 16x23 cm
10523.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Abel Pann (1883-1963): Anya gyermekével. Színes litográfia, papír, jelzett, körbevágva, 25×21 cm
10524.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Abel Pann (1883-1963): Ábel temetése. Színes litográfia, papír, jelzett, körbevágva, apró lapszéli szakadással, 25×20,5 cm
10525.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Abel Pann (1883-1963): Sarai. Színes litográfia, papír, jelzett, körbevágva, lap alján kisebb folt, lap tetején apró felületi sérülések, 26×14,5 cm
10526.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Radnai József (1896-1963): Aratás. Tus, papír, jelzett, 17x23,5 cm
10527.

Rufpreis:
3 000 HUF

Rau Tibor (1934-2009), 2 db karikatúra: "A képviselő nyaral" és Menekülő halál (cím nélkül). Tus, papír, mindkettő jelzett. Egyik hátoldalán "Ludas" és "Magyar N. elfogadva", másik hátoldalán "Ludas Matyi (...)" felirattal. 30x21 cm körüli méretekben.
10528.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Révész Imre (1859-1945): Hazafelé. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 29,5x38 cm
10529.

Rufpreis:
3 000 HUF
18

Rauscher Lajos (1845-1914), 2 db rajz: Fej tanulmányok. Ceruza, szén, papír. Egyik jelzett és datált (L Rauscher 1863). Kissé foltos. 44x34 és 53x39 cm
10530.

Rufpreis:
5 000 HUF

Rubint Ávrahám Péter (1958-): Álló női akt, 2005. Vegyes technika, nyomat, karton, jelzett, 110×85 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
10531.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Remsey Jenő (1885-1980): Csónakázó. Színezett rézkarc, papír, jelzett a karcon, kissé foltos, 31x32 cm
10532.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF