https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 717
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2956324
10545
482
0
42000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rácz Sándor (1874-): Lányok népviseletben. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Dekoratív, sérült fakeretben, 42×58 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2877064
10546
482
0
40000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rupert Rosenkranz (1908-1991), 2 db mű: Párizsi részlet, Arc de Triomphe és mecset, 1954. Akvarell, papír. Jelzett. Paszpartuban. 39x29 cm. / Rupert Rosenkranz (1908-1991), German painter, 2 pcs of artwork: Paris, Arc de Triomphe and mosque, 1954. Watercolour on paper, signed. In passepartout. 39x29 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
2704586
10547
482
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rác András (1926-2013): Alakok. Szén, hártyapapír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 40,5x30 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3200640
10548
482
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rác András (1926-2013): Ikon. Szén, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 29,5x24 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2750417
10549
482
0
3000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rác András (1926-2013): Geometrikus kompozíció (Szentendre). Ceruza, kréta, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. Lapszéli sérülésekkel. 50x35 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3191125
10550
482
0
2800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Révész Réka (XX. sz. vége/XXI. sz. eleje): Talány (cím nélkül). Litográfia, papír. Jelzett. Számozott (9/10). Lapszéli apró szakadásokkal. 29x22 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
3236979
10551
482
0
2400
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Ruisz György (1922-1994): Konyha. Szén, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 29x19,5 cm 3068843
10552
482
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rácz András (1926-2013): Kompozíció. Akvarell, papír, jelzett, lap teteje kissé sérült, 40x30 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2750418
10553
482
0
1000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rác András (1926-2013): Szentendrei részlet. Szén, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 39x31 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3135399
10554
482
0
36000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Ruzicskay György (1896-1993): Tájkép mezőgazdasági épülettel. Pasztell, papír, jjl.: Ruzicskay. 25x32,5 cm, keretben, üvegezett, enyhén sérült.
Das Lot is nicht erreichbar
3258679
10555
482
0
42000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Réti Zoltán (1923-2018): Csendélet. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 80×60 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3258565
10556
482
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Réti Zoltán (1923-2018): Érsekvadkerti táj. Szén, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 30,5×46,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse