Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 717

Sajó S. Géza (?-?): Asztali csendélet. Olaj, karton, jelzett. Fakeretben, 30×40 cm
10569.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Sárdy Brutus (1892-1970): Dunamenti táj, 1928. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent (kissé töredekésen). Felületi sérülésekkel (festéklepergésekkel).Vetemedett. Hátoldalán foltos. 35,5x52 cm.
10570.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10571.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Simon János (1945-): Vízparti táj. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán bélyegzővel. Dekoratív fakeretben, 15×25 cm
10572.

Rufpreis:
5 000 HUF

Simon János (1945-): Vízpart. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán bélyegzővel. Dekoratív fakeretben, 15×25 cm
10573.

Rufpreis:
5 000 HUF

Sárdy Brutus (1892-1970): Erdőszéle, 1929. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán MNG kiviteli bélyegzővel. Vakráma nélkül. Sérült. 35,5x53 cm.
10574.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10575.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10576.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10577.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

10578.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Sárdy Brutus (1892-1970): Tájkép. Olaj, vászon, vakráma nélkül, sérült, jelzés njélkül 51x59cm
10579.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10580.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF