Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 717
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3274745
10569
482
4400
Sajó S. Géza (?-?): Asztali csendélet. Olaj, karton, jelzett. Fakeretben, 30×40 cm 3226948
10570
482
26000
Sárdy Brutus (1892-1970): Dunamenti táj, 1928. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent (kissé töredekésen). Felületi sérülésekkel (festéklepergésekkel).Vetemedett. Hátoldalán foltos. 35,5x52 cm.
3273449
10571
482
Sugár Gábor (1976-): Geometria. Akril, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével, 70x50 cm 3273363
10572
482
Simon János (1945-): Vízparti táj. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán bélyegzővel. Dekoratív fakeretben, 15×25 cm 3273364
10573
482
Simon János (1945-): Vízpart. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán bélyegzővel. Dekoratív fakeretben, 15×25 cm 3226923
10574
482
26000
Sárdy Brutus (1892-1970): Erdőszéle, 1929. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán MNG kiviteli bélyegzővel. Vakráma nélkül. Sérült. 35,5x53 cm. 3018513
10575
482
26000
2879468
10576
482
24000
2879469
10577
482
30000
3018655
10578
482
30000
2879473
10579
482
Sárdy Brutus (1892-1970): Tájkép. Olaj, vászon, vakráma nélkül, sérült, jelzés njélkül 51x59cm
3135928
10580
482
80000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF