Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 717
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3143777
10327
482
Koppány Frigyes (?-?): Pax, 1984. Akvarell, tus, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 20x18 cm 3143781
10328
482
3144228
10329
482
Koppány Frigyes (?-?): Geometrikus formák, 1978. Filctoll, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 15x15 cm 3144272
10330
482
Koppány Frigyes (?-?): Színes formák, 1982. Filctoll, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 12x12 cm
3277321
10331
482
Kremper Antal 1957 gúnyrajz, tus, papír, 14x10
3276351
10332
482
Kéri Ádám (1944-): Hommage á Bartók, 1978. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott (100/59). 36x33 cm. Az Hommage a Bartók mappából. 3273090
10333
482
Kardos János (1946-2018): Kompozíció, 1981. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 56x77 cm
3273091
10334
482
Kardos János (1946-2018): Kompozíció, 1986. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 56x77 cm
3273120
10335
482
13000
Kardos János (1946-2018): Kompozíció, 1991. Akril, papír. Jelezve lent. Üvegezett fakeretben. 65x103 cm
3281972
10336
482
2200
Boldizsár István (1897-1984): Szélmalom. Rézkarc, papír, jelzett, néhány kevés apró folttal, laza paszpartuban, 28,5×37,5 cm
3276227
10337
482
24000
Kass János (1927-2010): 12 híres orvos.12 Famous Physicians. Csak 11 rézkarc a 12-ből. Rézkarc, papír, jelzett a dúcon, 19x9 cm. kísérőfüzettel. Kiadói papírmappában.
3279249
10338
482
36000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF