Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 717

Fodor József (1935-2007): Mártélyi impresszió. Olaj, farost, jelzett, üvegezett fakeretben, hátoldalán a művész autográf feliratával, 20x35 cm
10207.

Rufpreis:
12 000 HUF

Futaki Attila (1984-2024): 12 db rajz. Tus, ceruza, papír, jelzés nélkül, 27x19 és 42x29,5 cm közötti méretekben
10208.

Rufpreis:
10 000 HUF
13

10209.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

10210.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

10211.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10212.

Rufpreis:
8 000 HUF

10213.

Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
468,75

10214.

Rufpreis:
6 000 HUF

10215.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

10216.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Emeric Fehér / Fehér Imre (1904-1966) Paris, Senfer. Rézkarc, papír, jelzett 20x12 cm Üvegezett keretben
10217.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Farkasházy Miklós (1895-1964): Szénabetakarítás. Rézkarc, papír, kartonra kasírozva. Jelzett. Lap széle sérült. 28x21 cm
10218.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF