Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 717
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3282387
10207
482
Fodor József (1935-2007): Mártélyi impresszió. Olaj, farost, jelzett, üvegezett fakeretben, hátoldalán a művész autográf feliratával, 20x35 cm
3281552
10208
482
Futaki Attila (1984-2024): 12 db rajz. Tus, ceruza, papír, jelzés nélkül, 27x19 és 42x29,5 cm közötti méretekben 3073207
10209
482
22000
3080405
10210
482
5500
3001925
10211
482
26000
Alberto Fremura (1936-2023): Tengerészek. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 70x50 cm. / Alberto Fremura (1936-2023), Italian painter: Seamen. Miced technique on paper. Signed lower right. Framed. 70x50 cm. 2906566
10212
482
2991748
10213
482
150000
Frank Magda (1914-1997): 10 db szitanyomat, papír, mind jelzett és számozott (4/40), lapméret: 50x35 cm. Készült a Vasarely Múzeum műhelyében, 1989. Eredeti karton mappában / Magda Frank (1914-1997): 10 pcs of screenprint on paper, all of them signed and numbered (4/40), sheet size: 50x35 cm, in original cardboard portfolio. Made by the Vasarely Museum, Hungary, 1989. 3139976
10214
482
Farkas Attila (1974-): Spanyol táncosnő, 1996. Tus, papír. Jelzett. Kartonra kasírozva. 42x30 cm
3135600
10215
482
42000
3181691
10216
482
34000
Forray Nóry (1968-): Díszes társaság. Akril, vászon, jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal. 50x70 cm 3254314
10217
482
4200
Emeric Fehér / Fehér Imre (1904-1966) Paris, Senfer. Rézkarc, papír, jelzett 20x12 cm Üvegezett keretben 3258171
10218
482
Farkasházy Miklós (1895-1964): Szénabetakarítás. Rézkarc, papír, kartonra kasírozva. Jelzett. Lap széle sérült. 28x21 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF