Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 717

Fügedi Jenő (1935-): Önarckép, 1991. Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán Fügedi Jenő autográf ajándékozási soraival, üvegezett fakeretben, 12,5×8 cm
10195.

Rufpreis:
8 000 HUF

Farkas Rozália (1894-1929), 2 db mű: Óbudai amfiteátrum és Vajdahunyad vára, Budapest. Rézkarc, papír. jelzett. Üvegezett fakeretben. 15x20 cm
10196.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

10197.

Rufpreis:
10 000 HUF

10198.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10199.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

10200.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

10201.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

10202.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Farkas József (?-): Szürrealista akt tájban. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Fakeretben. 53x29 cm
10203.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10204.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

Földes Vilmos (1942-): Libikóka a konyhában (karikatúra, cím nélkül). Tus, papír, jelzett. 15×21,5 cm.
10205.

Rufpreis:
2 800 HUF

Fodor Lengyel Zoltán, (Budapest, ): Megkoronázás, olaj, vászon, 80x100 cm    J.j.l.: F.L. Zoltán. Hátoldalán ajánlás: Aki király annak királyság és korona dukál. Igaz barátsággal és szerettettel ajánlom a Megkoronázás című képemet. Budapest, 1993 április 21 F.L. Zoltán. A Goya sorozatból. Ugyanebből a sorozatból választotta az Edda Művek, Elveszett Illúziók című albumának borító illusztrációját.
10206.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF