Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 717
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3293073
10195
482
Fügedi Jenő (1935-): Önarckép, 1991. Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán Fügedi Jenő autográf ajándékozási soraival, üvegezett fakeretben, 12,5×8 cm 3242774
10196
482
3200
Farkas Rozália (1894-1929), 2 db mű: Óbudai amfiteátrum és Vajdahunyad vára, Budapest. Rézkarc, papír. jelzett. Üvegezett fakeretben. 15x20 cm
3158795
10197
482
3110561
10198
482
3145268
10199
482
17000
2890849
10200
482
13000
3158787
10201
482
22000
3092995
10202
482
19000
3295978
10203
482
24000
Farkas József (?-): Szürrealista akt tájban. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Fakeretben. 53x29 cm
3080384
10204
482
8500
3192547
10205
482
Földes Vilmos (1942-): Libikóka a konyhában (karikatúra, cím nélkül). Tus, papír, jelzett. 15×21,5 cm. 3272830
10206
482
70000
Fodor Lengyel Zoltán, (Budapest, ): Megkoronázás, olaj, vászon, 80x100 cm J.j.l.: F.L. Zoltán. Hátoldalán ajánlás: Aki király annak királyság és korona dukál. Igaz barátsággal és szerettettel ajánlom a Megkoronázás című képemet. Budapest, 1993 április 21 F.L. Zoltán. A Goya sorozatból. Ugyanebből a sorozatból választotta az Edda Művek, Elveszett Illúziók című albumának borító illusztrációját. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF