Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 717

D. Borbély Gizella (1920-1994) : Önarckép 1953. pasztell, papír. jelzett 27x23 cm cm
10171.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

D. Borbély Gizella (1920-1994) : Szekér. Pasztell, papír. jelzett 24x50 cm
10172.

Rufpreis:
8 000 HUF

Dienes László (1891-?): Giambattista Pittoni után. Női portré. Olaj, vászon. Jelzett. 95x75 cm. Dekoratív, kissé sérült régi keretben.
10173.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Dienes László (1891-?): Brocki Károly után. Női portré. Olaj, vászon. Jelzett. 60x48 cm. Dekoratív, kissé sérült régi keretben.
10174.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00
14

Dudás Jenő (1900-1991): Tél., rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, lapszéli apró folttal, 29x39 cm
10175.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dobesch Máté (1978-): Cuencai részlet, 2003. Litográfia, papír, jelzett, 2/35 számozással. 35x24 cm (sarkán kis törés)
10176.

Rufpreis:
1 400 HUF

Duliskovich Bazil (1969-), kétoldalas mű: Játék, 2006. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA IV/V számozással. Lapméret: 50x35 cm
10177.

Rufpreis:
6 000 HUF

Drabik István (1969): Test (cím nélkül), 2001. Vegyes technika, papír, jelezve balra lent. 74x52 cm. Üvegezett fakeretben. Jobb felső sarkában kisebb sérüléssel.
10178.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

Derkovits Gyula (1894-1934): 5 db grafika. Fametszet, papír, jelzés nélkül, poszthumusz nyomás, 8x9 cm körüli méretekben
10179.

Rufpreis:
4 000 HUF

10180.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

10181.

Rufpreis:
6 000 HUF

Duray Tibor (1912-1988): Fiesole éjjel. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle foltos, üvegezett fakeretben, 11×15,5 cm
10182.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF