Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 717
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3258977
10171
482
15000
D. Borbély Gizella (1920-1994) : Önarckép 1953. pasztell, papír. jelzett 27x23 cm cm
3258968
10172
482
D. Borbély Gizella (1920-1994) : Szekér. Pasztell, papír. jelzett 24x50 cm
3272979
10173
482
60000
Dienes László (1891-?): Giambattista Pittoni után. Női portré. Olaj, vászon. Jelzett. 95x75 cm. Dekoratív, kissé sérült régi keretben. 3272968
10174
482
40000
Dienes László (1891-?): Brocki Károly után. Női portré. Olaj, vászon. Jelzett. 60x48 cm. Dekoratív, kissé sérült régi keretben. 3274588
10175
482
Dudás Jenő (1900-1991): Tél., rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, lapszéli apró folttal, 29x39 cm 3144301
10176
482
Dobesch Máté (1978-): Cuencai részlet, 2003. Litográfia, papír, jelzett, 2/35 számozással. 35x24 cm (sarkán kis törés) 3265586
10177
482
Duliskovich Bazil (1969-), kétoldalas mű: Játék, 2006. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA IV/V számozással. Lapméret: 50x35 cm
3273416
10178
482
42000
Drabik István (1969): Test (cím nélkül), 2001. Vegyes technika, papír, jelezve balra lent. 74x52 cm. Üvegezett fakeretben. Jobb felső sarkában kisebb sérüléssel.
3181533
10179
482
Derkovits Gyula (1894-1934): 5 db grafika. Fametszet, papír, jelzés nélkül, poszthumusz nyomás, 8x9 cm körüli méretekben
3164713
10180
482
60000
3028915
10181
482
3227735
10182
482
Duray Tibor (1912-1988): Fiesole éjjel. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle foltos, üvegezett fakeretben, 11×15,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF