Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 717

10411.

Rufpreis:
6 000 HUF

10412.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

10413.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Lengyel Gyula (1943-1990): A párduc napja, 1988. Nyomat, papír. Jelzett, számozott (75/100). 42x45 cm. Feltekerve, Lap alján szakadással.
10414.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

M. Tóth Ágota (-): Leányfej. Rézkarc, papír, jelzett, 21x16 cm. Üvegezett fakeretben.
10415.

Rufpreis:
1 000 HUF

Melocco Miklós (1935-): Feszület. Rézkarc, papar, jelzett,Dedikált. üvegezett keretben. 39x29 cm
10416.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Marosán Gyula (1915-2003): Elesett. Tus, papír. Jelezve jobbra lent: Marosán (943?). 20x29 cm. Üvegezett fakeretben.
10417.

Rufpreis:
12 000 HUF

Molnár Gabriella (1940-): Bazilika, Esztergom. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (66/120), lapszéli kisebb elszíneződésekkel, 25×22 cm
10418.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Molnár C. Pál (1894-1981): Hagyja nálam a kezét. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Ferenczy Galéria kiadása, 1999 (Újságrajzai és könyvillusztrációi c. mappából). Lapméret: 42x29,5 cm
10419.

Rufpreis:
5 000 HUF

Molnár C. Pál (1894-1981): Kocsma előtt. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Ferenczy Galéria kiadása, 1999 (Újságrajzai és könyvillusztrációi c. mappából). Lapméret: 42x29,5 cm
10420.

Rufpreis:
5 000 HUF

Magén István (1950-): Levél anyámnak. Szitanyomat, litográfia, papír, jelzett, számozott 20/50. 50x39 cm
10421.

Rufpreis:
2 000 HUF
13

Mónus Sándor (1909-1996): Arató. Olaj, vászon, jelzett, szövetborítású fakeretben. 44,5x32,5 cm
10422.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF