Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 717
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3047386
10411
482
3149167
10412
482
6500
3006815
10413
482
3214659
10414
482
2200
Lengyel Gyula (1943-1990): A párduc napja, 1988. Nyomat, papír. Jelzett, számozott (75/100). 42x45 cm. Feltekerve, Lap alján szakadással. 3277009
10415
482
M. Tóth Ágota (-): Leányfej. Rézkarc, papír, jelzett, 21x16 cm. Üvegezett fakeretben.
3272898
10416
482
14000
Melocco Miklós (1935-): Feszület. Rézkarc, papar, jelzett,Dedikált. üvegezett keretben. 39x29 cm 3278634
10417
482
Marosán Gyula (1915-2003): Elesett. Tus, papír. Jelezve jobbra lent: Marosán (943?). 20x29 cm. Üvegezett fakeretben.
3281513
10418
482
3400
Molnár Gabriella (1940-): Bazilika, Esztergom. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (66/120), lapszéli kisebb elszíneződésekkel, 25×22 cm
3251310
10419
482
Molnár C. Pál (1894-1981): Hagyja nálam a kezét. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Ferenczy Galéria kiadása, 1999 (Újságrajzai és könyvillusztrációi c. mappából). Lapméret: 42x29,5 cm 3251312
10420
482
Molnár C. Pál (1894-1981): Kocsma előtt. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Ferenczy Galéria kiadása, 1999 (Újságrajzai és könyvillusztrációi c. mappából). Lapméret: 42x29,5 cm 3134282
10421
482
Magén István (1950-): Levél anyámnak. Szitanyomat, litográfia, papír, jelzett, számozott 20/50. 50x39 cm 3273376
10422
482
Mónus Sándor (1909-1996): Arató. Olaj, vászon, jelzett, szövetborítású fakeretben. 44,5x32,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF