Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 717

10655.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10656.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10657.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

T. Fülöp Gyula (működött a XX. sz. első felében): Napos táj. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Sérült (felületi festék hiánnyal). Dekoratív fakeretben. 40x50 cm
10658.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Török Endre (1926-1980): Major. Linómetszet, papír, jelzett. 19x27 cm
10659.

Rufpreis:
3 000 HUF

Tuka László (1924-2007): Liptói havasok. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (15/100). Kartonra kasírozva. 27×47 cm
10660.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Thuróczy Zoltán (1935-): Napraforgók. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal valamint Képcsarnok Vállalat kissl töredékes címkéjével. Apró sérüléssel 60x70 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben.
10661.

Rufpreis:
12 000 HUF

10662.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

10663.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Tarjáni Simkovits Jenő (1895-1995): Kis ház II. Rézkarc, papír, jelzett. Lapszéli hajtásnyomokkal. 10×14,5 cm
10664.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Tarjáni Simkovits Jenő (1895-1995): Hegyibeszéd. Rézkarc, papír, jelzett. Lapon apró foltokkal. 14×19 cm
10665.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13
16

Tarjáni Simkovits Jenő (1895-1995): Szérűskert. Rézkarc, papír, jelzett. 30×40 cm
10666.

Rufpreis:
5 000 HUF
13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF