Tóth-Vissó Árpád (1921-2001): A tenger kapujában, 1984. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán a művész és Géniusz Alkotóközösség címkéivel, fakeretben, 50×60 cm.
T. Fülöp Gyula (működött a XX. sz. első felében): Napos táj. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Sérült (felületi festék hiánnyal). Dekoratív fakeretben. 40x50 cm
Thuróczy Zoltán (1935-): Napraforgók. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal valamint Képcsarnok Vállalat kissl töredékes címkéjével. Apró sérüléssel 60x70 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben.
Tilless Béla (1932-2018): 4 db geometrikus kompozíció, 1979. Szitanyomat, papír. Mindegyik jelzett. Kiadói karton mappában (Karcagi Galéria, Tilless Béla kiállítása, 1979. szeptember 15-30). 39x26 cm
Sophie Taeuber-Arp (1889-1943): Struktúra (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, Galerie Denise René kiadása 1964, üvegezett fakeretben, 19x14 cm / serigraphy on paper, unsigned, edited by Galerie Denise René 1964, framed