Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 717
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3193609
10643
482
40000
3182543
10644
482
3257547
10645
482
Szabó János (1942-): Mezei csokor. Olaj, farost, jelzés nélkül. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével és további töredékes címkékkel. Dekoratív fakeretben. 55x46 cm
3257138
10646
482
36000
Szántó Piroska (1913-1998): Szerelmesek, 1980. Vegyes technika, papír, kartonra kasírozva. Jelzett. 48x62 cm
3256827
10647
482
14000
Szemethy Imre (1945-): Apáról fiúra. Ofszet-litográfia, papír, jelzett és számozott (48/50). Az 1979-ben megjelent makói mappából. 29x39 cm
3256786
10648
482
Szabó Ágnes (1940-): "Ablak". Ofszet-litográfia, papír, jelzett és számozott (48/50). Az 1979-ben megjelent makói mappából. 20,5x22,5 cm
3142810
10649
482
Szarka Fedor Guido (1974-): Ez egy kilencvenhatos szerelem (...), 2000. Réznyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA XV/III számozással. 22x17 cm 3069870
10650
482
Tuba Krisztina: A bolygók. Olaj, vászon, jelzés nélkül 41x50 cm 3018240
10651
482
3193476
10652
482
2890037
10653
482
3128915
10654
482
3200
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF