Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 717

10643.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

10644.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Szabó János (1942-): Mezei csokor. Olaj, farost, jelzés nélkül. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével és további töredékes címkékkel. Dekoratív fakeretben. 55x46 cm
10645.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Szántó Piroska (1913-1998): Szerelmesek, 1980. Vegyes technika, papír, kartonra kasírozva. Jelzett. 48x62 cm
10646.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Szemethy Imre (1945-): Apáról fiúra. Ofszet-litográfia, papír, jelzett és számozott (48/50). Az 1979-ben megjelent makói mappából. 29x39 cm
10647.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Szabó Ágnes (1940-): "Ablak". Ofszet-litográfia, papír, jelzett és számozott (48/50). Az 1979-ben megjelent makói mappából. 20,5x22,5 cm
10648.

Rufpreis:
6 000 HUF

Szarka Fedor Guido (1974-): Ez egy kilencvenhatos szerelem (...), 2000. Réznyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA XV/III számozással. 22x17 cm
10649.

Rufpreis:
1 000 HUF

10650.

Rufpreis:
3 000 HUF

10651.

Rufpreis:
8 000 HUF

10652.

Rufpreis:
1 800 HUF

10653.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10654.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF