https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 717
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3099859
10631
482
0
28000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"): Páros. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. 70x55 cm. Fakeretben.
Das Lot is nicht erreichbar
3099858
10632
482
0
28000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"): Színek és fények Olaj, falemez. Jelezve jobbra lent. 54,5x42 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben.
Das Lot is nicht erreichbar
3200791
10633
482
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szegő Gizi (1902-1985): Algériában (karikatúra). Vegyes technika, papír, jelzett. Hátoldalán "Ludas Matyi" bélyegzővel. 17,5x30 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
3256821
10634
482
0
14000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szabados Árpád (1944-2017): Újra meg újra. Ofszet-litográfia, papír, jelzett és számozott (48/50). Az 1979-ben megjelent makói mappából. 29x39 cm 3010660
10635
482
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szalay Pál (1953-2015): Szürrealista figura, 1998. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. 49,5x34,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3128739
10636
482
0
28000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"): Bárban. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Javított. 75x60,5 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
3167254
10637
482
0
9500
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szabó Nóra: Absztrakt. Vegyes technika, karton, üvegezett keretben, jelzett, hátoldalon a szerző soraival, 53x18 cm 3241081
10638
482
0
20000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szalay Lajos (1909-1995): Gondolkodó. Tus, papír, jelzés nélkül. Foltos. Papírra kasírozva. 16×12 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
3159887
10639
482
0
26000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szanthoffer Imre (1930-2007): Puszta gémeskúttal. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív, fakeretben, 60x50 cm minimális felületi sérüléssel
Das Lot is nicht erreichbar
3162871
10640
482
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szyksznian Wanda (1948-): Múzsák. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (6/50), 17,5x12 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3149729
10641
482
0
22000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"): Színes táj. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Fakeretben. 73x64,5 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
3171378
10642
482
0
28000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"): Lovasok. Olaj, vászon. Jelzett a hátoldalán. 60x50 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse