Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 717

10631.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10632.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Szegő Gizi (1902-1985): Algériában (karikatúra). Vegyes technika, papír, jelzett. Hátoldalán "Ludas Matyi" bélyegzővel. 17,5x30 cm.
10633.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szabados Árpád (1944-2017): Újra meg újra. Ofszet-litográfia, papír, jelzett és számozott (48/50). Az 1979-ben megjelent makói mappából. 29x39 cm
10634.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

10635.

Rufpreis:
5 000 HUF

10636.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10637.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Szalay Lajos (1909-1995): Gondolkodó. Tus, papír, jelzés nélkül. Foltos. Papírra kasírozva. 16×12 cm.
10638.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10639.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10640.

Rufpreis:
6 000 HUF

10641.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

10642.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF