Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 717

Szász Endre (1926-2003): Illusztráció Francois Villon művéhez. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA XIII/XXV számozással. Hátoldalán Faludy György autográf aláírásával. Az 1996-ban megjelent Francois Villon balladái Faludy György átköltésében c. mappából. 41x29,5 cm. Üvegezett fakeretben.
10607.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Szőnyi István (1894-1960): 12 db grafika. Rézkarc, papír. Hátoldalán "Szőnyi István hagyatéka" bélyegzővel. Paszpartun "Szőnyi István hagyatéki anyaga" felirattal és számozással. Klf. méretekben.
10608.

Rufpreis:
85 000 HUF
230,35
265,63

Szegő Gizi (1902-1985): ,,- Jöttünk, hogy megköszönjük a Kossuth-díjat ...". Vegyes technika, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 19,5x24 cm
10609.

Rufpreis:
4 000 HUF

10610.

Rufpreis:
2 400 HUF

10611.

Rufpreis:
12 000 HUF

Szalay Pál (1953-2015), össz. 6 db mű: Vázlatok, rajzok. Klf. technikák és hordozók, egy kivételével mind jelzett, 20x15 és 26,5x37 cm közötti méretekben
10612.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szünderné Havasi Erzsébet (1947-): Vitorlások. Olaj, farost, jelzett, dekoratív fakeretben, 18×26,5 cm
10613.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szalay Pál (1953-2015), 2 db mű: Fekvő női akt és férfi portré. Szén, papír. Jelzés nélkül. Hátoldalán feliratozott. Apró lapszéli, részben javított sérülésekkel. 63x44,5 és 61x43 cm
10614.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Szemethy Imre (1945- ): Mandarin, 1978. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (59/100). Az Hommage a Bartók mappából. 20×11,5 cm
10615.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Szabó András (1951-): Kietlen táj. Pasztell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 31×43 cm
10616.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Székely Árpád (1861-1914): Táj. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, Székely Árpád autográf ajándékozási soraival Rauscher Lajos (1845-1914) grafikus részére, 13×17,5 cm
10617.

Rufpreis:
3 000 HUF

10618.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF