https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 717
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3164711
10581
482
0
34000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Sebestyén János (1957-): Szokatlan galaxisok III. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 36x35 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3164709
10582
482
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Saáry Laura (-): Csendélet. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Fakeretben, 30×40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3135890
10583
482
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Somorác Pál: Téli fények. Olaj, vászon, jjl.: Somorác 2001. 40x50 cm, keretben, kis sérüléssel.
Das Lot is nicht erreichbar
2926004
10584
482
0
14000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Sugár Gábor (1976-): Energia. Akril, vászon, kollázs jelzett, hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével, 50x70 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2841473
10585
482
0
9000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Sugár Gábor (1976- ): Axo 2. Akril, foamix, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével, 70×50 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2867461
10586
482
0
26000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Sipos Éva (1967-): Gesztusok aranyban (cím nélkül). Vegyes technika, papír, jelzett, fakeretben, 23×29 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2956165
10587
482
0
34000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Sautner Lipót (1889-?): Vízparti fények. Olaj, karton, jelezve jobbra lent, hátoldalán régi raglapokkal, egyiken Budapest Főváros IV (...) bélyegzővel. Kissé sérült. Dekoratív, sérült fakeretben, 50×70 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2877050
10588
482
0
70000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Vladimir Svoboda (1937-): Nyugati hegyek, 1992. Vegyes technika, fa, jelezve jobbra lent, hátoldalán raglappal. 37,5x44 cm. / Vladimir Svoboda (1937-), Czech painter: Western mountains, (Zapadni Hory) 1992. Mixed technique on wood, signed lower right, with label on the reverse
Das Lot is nicht erreichbar
3181564
10589
482
0
4000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Sinkó János (1949-): Térkompozíció, 1976. Lito-ofszet, papír, jelzett, próbanyomat II., 25x27 cm. Sarkaiban kissé sérült. 2879474
10590
482
0
30000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Sárdy Brutus (1892-1970): Tájkép. Olaj, vászon, jelzés nélkül, vakráma nélkül, felületi sérüléssel, 42x59cm
Das Lot is nicht erreichbar
3254645
10591
482
0
8000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Somogyi Szántó Béla (1945-): Pogányvári hegy. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Képcsarnok címkével.dekoratív fakeretben, 50x60 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3295976
10594
482
0
14000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szász Endre (1926-2003): Barátnők. Rézkarc, papír, jelzett és dedikált Szíj Rezső irodalomtörténésznek, 10x20 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse