Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 717

10581.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

10582.

Rufpreis:
12 000 HUF

10583.

Rufpreis:
12 000 HUF

10584.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

10585.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10586.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10587.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

10588.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

10589.

Rufpreis:
4 000 HUF

10590.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Somogyi Szántó Béla (1945-): Pogányvári hegy. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Képcsarnok címkével.dekoratív fakeretben, 50x60 cm
10591.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szász Endre (1926-2003): Barátnők. Rézkarc, papír, jelzett és dedikált Szíj Rezső irodalomtörténésznek, 10x20 cm
10594.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75
9

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF