Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 717
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3182380
10716
482
Zala Tibor (1920-2004): Virágok. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 15,5×12 cm 3029288
10717
482
Zelinger Gyula (?-): Somos Margit portréja, Ceruza, papír, Jelzett, Üvegezett keretben 24x17 cm
3029273
10718
482
3027254
10719
482
15000
Zobor Jenő (1898-1959): Szerelmespár. Olaj, vászon, jelzett, sérült, 80×60 cm
3141141
10720
482
Zórád Géza (1896-1959): Vzparti táj, 1936. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 23x31 cm
3126314
10721
482
Weisz Zsuzsa (1925-2017): Vízfolyás. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 30×40 cm.
3254655
10722
482
30000
Zirkelbach László (1916-?): Téli gyümölcsös. Olaj, vászon, jelzett fakeretben, 60x80 cm 3258741
10723
482
17000
Zala Tibor (1920-2004): Katonák a pécsi egyetemnél. Vegyes technika, papír. Jelezve balra lent. 39x59 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben.
3244656
10724
482
Würtz Ádám (1927-1994): Shakespeare illusztráció (Rómeó és Júlia), rézkarc-akvatinta, papír, jelzés nélkül, 49,5x30,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF