https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 717
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3246483
10472
482
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nolipa István Pál (1907-1986): Házikó, 1972. Vegyes technika, papír. Jelzett. 25,5x32 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3246408
10473
482
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nolipa István Pál (1907-1986): Szilágyi-telep (Szigethalom), vasúti sorompó, 1943. Tus, papír. Jelzett. 22x20,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3144853
10474
482
0
110000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy (Boglárka) Alíz (2001-): Chewing. Olaj, vászon. Jelezve balra lent és a hátoldalán. 58x58 cm. / oil on canvas, signed lower left and on the reverse
Das Lot is nicht erreichbar
3130337
10475
482
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy Ferenc (1892-1970): Gyerekek. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, 31,5×21 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3140092
10476
482
0
38000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nowinsky Jenő (1884-?): Hazafelé. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Hátolfalán budapesti Új Szalon kissé töredékes raglapjával. Javított. Dekoratív fakeretben, 60x70 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
3130339
10477
482
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy Ferenc (1892-1970): Kutya, 1910. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent, apró lapszéli sérüléssel, 28,5×16,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2949985
10478
482
0
4000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nolipa István Pál (1907-1986): Enteriőr, 1967. Tus, papír. Jelezve balra lent. Paszpartuban. 22,5x29,5 cm 3068897
10479
482
0
2000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy Lajos (1956-): Férfi akt. Szén, papír, jelzés nélkül. 43x30,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3068900
10480
482
0
1000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy Lajos (1956-): Portré. Szén, papír, jelzett. 43x30,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3136536
10481
482
0
50000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy Gyula (1922-1966): Téli séta. olaj, vászon, jjl: Nagy Gy. 70x100 cm, keretezett, kereten kis sérülés, vászon feszítést igényel. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
Das Lot is nicht erreichbar
3136578
10482
482
0
80000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy Imre László (1928-1997): Tihany. Tempera, papír, jbl.: Nagy I L 56 Tihany. 37,5x48,5 cm. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben.
Das Lot is nicht erreichbar
3160889
10483
482
0
800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nyerges Pál (1914-1987): Társaság (olvashatatlan címmel). Linómetszet, papír, jelzett, Nyerges Pál autográf ajándékozási soraival 1957-ből,, üvegezett fakeretben, 8x12 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse