https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 717

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nolipa István Pál (1907-1986): Házikó, 1972. Vegyes technika, papír. Jelzett. 25,5x32 cm
1
10472.

Nolipa István Pál (1907-1986): Házikó, 1972. Vegyes technika, papír. Jelzett. 25,5x32 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nolipa István Pál (1907-1986): Szilágyi-telep (Szigethalom), vasúti sorompó, 1943. Tus, papír. Jelzett. 22x20,5 cm
1
10473.

Nolipa István Pál (1907-1986): Szilágyi-telep (Szigethalom), vasúti sorompó, 1943. Tus, papír. Jelzett. 22x20,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nagy (Boglárka) Alíz (2001-): Chewing. Olaj, vászon. Jelezve balra lent és a hátoldalán. 58x58 cm. / oil on canvas, signed lower left and on the reverse
1
10474.

Nagy (Boglárka) Alíz (2001-): Chewing. Olaj, vászon. Jelezve balra lent és a hátoldalán. 58x58 cm. / oil on canvas, signed lower left and on the reverse

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
EUR
,
343,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nagy Ferenc (1892-1970): Gyerekek. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, 31,5×21 cm
1
10475.

Nagy Ferenc (1892-1970): Gyerekek. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, 31,5×21 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nowinsky Jenő (1884-?): Hazafelé. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Hátolfalán budapesti Új Szalon kissé töredékes raglapjával. Javított. Dekoratív fakeretben, 60x70 cm.
1
10476.

Nowinsky Jenő (1884-?): Hazafelé. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Hátolfalán budapesti Új Szalon kissé töredékes raglapjával. Javított. Dekoratív fakeretben, 60x70 cm.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
EUR
,
118,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nagy Ferenc (1892-1970): Kutya, 1910. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent, apró lapszéli sérüléssel, 28,5×16,5 cm
1
10477.

Nagy Ferenc (1892-1970): Kutya, 1910. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent, apró lapszéli sérüléssel, 28,5×16,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nolipa István Pál (1907-1986): Enteriőr, 1967. Tus, papír. Jelezve balra lent. Paszpartuban. 22,5x29,5 cm
1
10478.

Nolipa István Pál (1907-1986): Enteriőr, 1967. Tus, papír. Jelezve balra lent. Paszpartuban. 22,5x29,5 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Nagy Lajos (1956-): Férfi akt. Szén, papír, jelzés nélkül. 43x30,5 cm
1
10479.

Nagy Lajos (1956-): Férfi akt. Szén, papír, jelzés nélkül. 43x30,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nagy Lajos (1956-): Portré. Szén, papír, jelzett. 43x30,5 cm
1
10480.

Nagy Lajos (1956-): Portré. Szén, papír, jelzett. 43x30,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nagy Gyula (1922-1966): Téli séta. olaj, vászon, jjl: Nagy Gy. 70x100 cm, keretezett, kereten kis sérülés, vászon feszítést igényel. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
1
10481.

Nagy Gyula (1922-1966): Téli séta. olaj, vászon, jjl: Nagy Gy. 70x100 cm, keretezett, kereten kis sérülés, vászon feszítést igényel. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
EUR
,
156,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nagy Imre László (1928-1997): Tihany. Tempera, papír, jbl.: Nagy I L 56 Tihany. 37,5x48,5 cm. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben.
1
10482.

Nagy Imre László (1928-1997): Tihany. Tempera, papír, jbl.: Nagy I L 56 Tihany. 37,5x48,5 cm. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
EUR
,
250,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nyerges Pál (1914-1987): Társaság (olvashatatlan címmel). Linómetszet, papír, jelzett, Nyerges Pál autográf ajándékozási soraival 1957-ből,, üvegezett fakeretben, 8x12 cm
1
10483.

Nyerges Pál (1914-1987): Társaság (olvashatatlan címmel). Linómetszet, papír, jelzett, Nyerges Pál autográf ajándékozási soraival 1957-ből,, üvegezett fakeretben, 8x12 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse