Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 717

10448.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Molnár Dénes (1947-2000): Marosvásárhely (az Erdélyi mezőség c. mappából). Fametszet, papír, jelzett, hátoldalán ragasztásnyomokkal, középen hajtásnyommal, 23x16 cm
10449.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10450.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

10451.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10452.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Ruben Mashinyan (-): Térdelő női akt. Pasztell, papír. Jelzés nélkül. 42,5x31 cm
10453.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ruben Mashinyan (-): Ülő női akt. Pasztell, papír. Jelzés nélkül. 44x31,5 cm
10454.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ruben Mashinyan (-): Aktok. Vegyes technika, papír. Jelzés nélkül. 42x31,5 cm
10455.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ruben Mashinyan (-): Tánc. Vegyes technika, papír. Jelzett. 40x32 cm
10456.

Rufpreis:
6 000 HUF

Nyergesi János (1895-1982): Dombon ülő lány, 1913. Akvarell, pasztell, tus, papír, jelezve jobbra lent. Hajtásnyommal. 20,5x29,5 cm.
10457.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nyergesi János (1895-1982): Távolban a falu, 1917. Tus, papír, jelezve jobbra fent. Hajtásnyommal. 19,5x24 cm.
10458.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nyergesi János (1895-1982): Dombos táj házakkal (1920?). Vöröskréta, papír, jelezve balra lent. Hajtásnyommal. 20,5x29,5 cm.
10459.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF