Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 717
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3183510
10448
482
26000
3295709
10449
482
Molnár Dénes (1947-2000): Marosvásárhely (az Erdélyi mezőség c. mappából). Fametszet, papír, jelzett, hátoldalán ragasztásnyomokkal, középen hajtásnyommal, 23x16 cm
2993838
10450
482
38000
3137474
10451
482
3245823
10452
482
36000
3297872
10453
482
Ruben Mashinyan (-): Térdelő női akt. Pasztell, papír. Jelzés nélkül. 42,5x31 cm
3297886
10454
482
Ruben Mashinyan (-): Ülő női akt. Pasztell, papír. Jelzés nélkül. 44x31,5 cm
3297900
10455
482
Ruben Mashinyan (-): Aktok. Vegyes technika, papír. Jelzés nélkül. 42x31,5 cm
3297910
10456
482
Ruben Mashinyan (-): Tánc. Vegyes technika, papír. Jelzett. 40x32 cm 3185277
10457
482
Nyergesi János (1895-1982): Dombon ülő lány, 1913. Akvarell, pasztell, tus, papír, jelezve jobbra lent. Hajtásnyommal. 20,5x29,5 cm. 3185265
10458
482
Nyergesi János (1895-1982): Távolban a falu, 1917. Tus, papír, jelezve jobbra fent. Hajtásnyommal. 19,5x24 cm. 3185271
10459
482
Nyergesi János (1895-1982): Dombos táj házakkal (1920?). Vöröskréta, papír, jelezve balra lent. Hajtásnyommal. 20,5x29,5 cm. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF