https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 717

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Molnár József (1922-2014): Tokaj (Tisza), 1986. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 40x55 cm
1
10435.

Molnár József (1922-2014): Tokaj (Tisza), 1986. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 40x55 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
MADARÁSZ ÁGOTA PÁL (?-): Sétálók, 1965. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett keretben, 31,5×36,5 cm
1
10436.

MADARÁSZ ÁGOTA PÁL (?-): Sétálók, 1965. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett keretben, 31,5×36,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Márk Lajos (1867-1940): Csendélet. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Proveniencia: Orosz Péter, a 2007-ben megjelent Márk Lajos kötet szerzőjének és családjának gyűjteményéből. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 79×62 cm
1
10437.

Márk Lajos (1867-1940): Csendélet. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Proveniencia: Orosz Péter, a 2007-ben megjelent Márk Lajos kötet szerzőjének és családjának gyűjteményéből. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 79×62 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
EUR
,
203,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Mráz János (1950-): Folyópart farakással. Olaj, farost, Jbl.: Mráz. 44x60 cm, keretben, jó állapotú.
1
10438.

Mráz János (1950-): Folyópart farakással. Olaj, farost, Jbl.: Mráz. 44x60 cm, keretben, jó állapotú.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
EUR
,
56,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Müller-Brittnau, Willy (1938-2003): Kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, karton, jelzés nélkül, lapszéli egészen apró felületi sérüléssel, 28x28 cm
1
10440.

Müller-Brittnau, Willy (1938-2003): Kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, karton, jelzés nélkül, lapszéli egészen apró felületi sérüléssel, 28x28 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
EUR
,
87,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Macskássy Izolda (1945-2021): Ádám. Selyem, vegyes technika, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. paszpartu piszkos 32x22 cm.
1
10441.

Macskássy Izolda (1945-2021): Ádám. Selyem, vegyes technika, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. paszpartu piszkos 32x22 cm.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
EUR
,
56,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Peg Maltby (1899-1984): Ausztrál kisfiú, Nerida portréja. Olaj ,farost, jelzett, 38x28 cm
1
10442.

Peg Maltby (1899-1984): Ausztrál kisfiú, Nerida portréja. Olaj ,farost, jelzett, 38x28 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Magyar Mannheimer Gusztáv (1859-1937): Angyal, vázlat. Ceruza, papír, jelzett, dekoratív üvegezett keretben 17x14 cm
1
10443.

Magyar Mannheimer Gusztáv (1859-1937): Angyal, vázlat. Ceruza, papír, jelzett, dekoratív üvegezett keretben 17x14 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
EUR
,
26,56
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Marjanovic Straja (1973-): Csendélet. Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 55x25 cm
1
10444.

Marjanovic Straja (1973-): Csendélet. Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 55x25 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Molnár C. Pál (1894-1981): Úton (illusztráció). Fametszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 7,5×12,5 cm
1
10445.

Molnár C. Pál (1894-1981): Úton (illusztráció). Fametszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 7,5×12,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Máttis Teutsch (Mattis-Teutsch) János Linoleum-albuma. Az eredeti album MA kiadás. Facsimile kiadás, készült 100 számozott példányban, aukciónkon szereplő számozatlan. Pesti Műhely - Forma 5. Szerigrafia (szitanyomat). 1983. 13 db szerigráfia, 23x33 cm (lapméret). Fajó János szöveges bevezetőjével külön lapon. Eredeti kiadói karton tokban. Lapok egy része kissé hullámos. / János (Hans) Mattis-Teutsch Linoleum-album. The original album MA edition. Facsimile edition, printed in 100 numbered copies (not numbered). Pesti Műhely - Forma 5. Serigraphy (screenprint). 1983. 13 pcs of serigraphy, 23x33 cm (sheet size). With the introduction text of János Fajó on a separate sheet. In original folder. Collector's item, complete!
1
10446.

Máttis Teutsch (Mattis-Teutsch) János Linoleum-albuma. Az eredeti album MA kiadás. Facsimile kiadás, készült 100 számozott példányban, aukciónkon szereplő számozatlan. Pesti Műhely - Forma 5. Szerigrafia (szitanyomat). 1983. 13 db szerigráfia, 23x33 cm (lapméret). Fajó János szöveges bevezetőjével külön lapon. Eredeti kiadói karton tokban. Lapok egy része kissé hullámos. / János (Hans) Mattis-Teutsch Linoleum-album. The original album MA edition. Facsimile edition, printed in 100 numbered copies (not numbered). Pesti Műhely - Forma 5. Serigraphy (screenprint). 1983. 13 pcs of serigraphy, 23x33 cm (sheet size). With the introduction text of János Fajó on a separate sheet. In original folder. Collector's item, complete!

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
EUR
,
87,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Mráz János (1950-): Metamorfózis I. Monotípia, kollázs, papír. Jelezve jobbra lent. Dekoratív üvegezett fakeretben. 43,5×38 cm
1
10447.

Mráz János (1950-): Metamorfózis I. Monotípia, kollázs, papír. Jelezve jobbra lent. Dekoratív üvegezett fakeretben. 43,5×38 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse