Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 717

Reinhardt István (1936-): Szolnoki határban. Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 27,5x42,5 cm
10557.

Rufpreis:
12 000 HUF

10558.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Rauscher Juliska (1888-1947): Lány népviseletben (Buják?), 1940. Akvarell, papír, jelzett, sérült. Paszpartuban, 52,5×40 cm.
10559.

Rufpreis:
12 000 HUF

10560.

Rufpreis:
10 000 HUF

Sánta István (1957-): Budapesti panoráma. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott (28/100). Üvegezett fakeretben, 9×14,5 cm
10561.

Rufpreis:
2 400 HUF

Sáska Tibor (1950-): Tél a pusztán. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 60x80 cm
10562.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Sáska Tibor (1950-): Faluvége. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 60x80 cm
10563.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Smola István (?-?), működött 1910-15 körül Budapesten: Portré. Olaj, vászon, jelzett. Üvegezett, dekoratív, sarkaiban és éleinél kissé sérült fakeretben, 25×21 cm
10564.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Smola István (?-?), működött 1910-15 körül Budapesten: Kalapos férfi portréja. Olaj, vászon, jelzett. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fakeretben, 26×21 cm
10565.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Stettner Béla (1928-1984): Egy ember szól, de milliók nevében. Rézkarc, papír, jelzett. 19,5x30 cm
10566.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Simorka Sándor (1961-) Angyali üdvözlet. Tus, papír, kétoldalas. jelzett paszpartuban, 29x19 cm
10567.

Rufpreis:
6 000 HUF

10568.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF