Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 717
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3257173
10557
482
Reinhardt István (1936-): Szolnoki határban. Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 27,5x42,5 cm
3244245
10558
482
28000
3256195
10559
482
Rauscher Juliska (1888-1947): Lány népviseletben (Buják?), 1940. Akvarell, papír, jelzett, sérült. Paszpartuban, 52,5×40 cm.
3077233
10560
482
Simonyi Emő (1943-): Álom zöldben, 1992. Szitanyomat, papír. Jelzett, számozott (22/40). 58x42 cm
3295511
10561
482
Sánta István (1957-): Budapesti panoráma. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott (28/100). Üvegezett fakeretben, 9×14,5 cm
3295181
10562
482
19000
Sáska Tibor (1950-): Tél a pusztán. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 60x80 cm 3295184
10563
482
19000
Sáska Tibor (1950-): Faluvége. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 60x80 cm
3295004
10564
482
7500
Smola István (?-?), működött 1910-15 körül Budapesten: Portré. Olaj, vászon, jelzett. Üvegezett, dekoratív, sarkaiban és éleinél kissé sérült fakeretben, 25×21 cm 3294995
10565
482
7500
Smola István (?-?), működött 1910-15 körül Budapesten: Kalapos férfi portréja. Olaj, vászon, jelzett. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fakeretben, 26×21 cm 3193997
10566
482
Stettner Béla (1928-1984): Egy ember szól, de milliók nevében. Rézkarc, papír, jelzett. 19,5x30 cm 3272912
10567
482
Simorka Sándor (1961-) Angyali üdvözlet. Tus, papír, kétoldalas. jelzett paszpartuban, 29x19 cm 3278601
10568
482
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF