Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 717
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3271129
10533
482
Radnai József (1896-1963): Mezőgazdasági repülőgép (lengyel gyártmányú PZL-101 Gawron). Tus, papír, jelzés nélkül, 17x23,5 cm
3278435
10534
482
Reich Gábor (1951-): Pillangók.Linómetszet, papír. Jelzett. Üvegezett keretben 22x31 cm 3281906
10535
482
Regdon Irén (1945-): Női akt. Akvarell, papír, jelzett, apró szakadásokkal, 50×35 cm 3278574
10536
482
Rácz András (1926-2013): Cím nélkül. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, jobb sarkában nyomatot nem érintő hajtásnyommal, 19x40,5 cm
3244259
10537
482
28000
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Velencei részlet, 2004. Vegyes technika, karton, jelzett, 117×85 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
3259305
10538
482
Rauscher Lajos (1845-1914), 2 db rajz: Női arckép és kalapos férfi portréja. Ceruza, papír. Egyik jelzett. Kissé foltos és lap széle sérült. 35x27 és 45x36 cm
3273335
10539
482
Reinhardt István (1936-): Fészer. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Fakeretben, 40x60 cm. 2812611
10540
482
2245462
10541
482
55000
Rácz András (1926-2013): Villanás. Zománcfesték, papír, kartonra kasírozva, jelzett (R), 59x84 cm
3178105
10542
482
19000
Reissmann Károly Miksa (1856-1917): Virágzó táj. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, 30x19,5 cm. Üvegezett fakeretben.
3182158
10543
482
3182156
10544
482
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF