Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 717

Schéner Mihály (1923-2009): 1848/49-es szabadságharc. Olaj, farost. Jelezve balra lent. Hátoldalán Schéner Mihály autográf feliratával és rajzával. 80x100 cm
10000.

Rufpreis:
160 000 HUF
433,60
500,00

Szász Endre (1926-2003): Szürreális férfi portré (négy évszak sorozat). Olaj, farostlemez, jelezve középen lent. Kép szélén apró felületi, keretezésből fakadó kopásokkal. Dekoratív, kissé kopott fakeretben, 80x80 cm.
10001.

Rufpreis:
800 000 HUF
2 168,02
2 500,00

Haraszty István (1934-2022): Gyarmathy Tihamér emlékére, 2006. Akril, karton, jelezve balra lent, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 40×50 cm
10002.

Rufpreis:
160 000 HUF
433,60
500,00

Deim Pál (1932-2016): Tabu, 1994. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. X/X számozással. Üvegezett, dekoratív keretben, 15,5×17 cm
10003.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Jankovics Marcell (1941-2021): Figurák a Gusztáv rajzfilmből. Jelzett, Vegyes technika, műanyag film. 20x16 cm Hozzá a jelenet nyomtatott háttere
10004.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
36

Orosz István (1951-): Faust, 1992. Rézkarc, papír, jelzett. Számozott (15/100). Üvegezett fakeretben. 14×15 cm
10005.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50
19

10006.

Rufpreis:
220 000 HUF
596,21
687,50

Németh József (1928-1994): Férfi ökörrel, 1986. Olaj, falemez. jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben. 63x66 cm
10007.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25
10

Németh József (1928-1994): Szénás szekér. Olaj, falemez. jelezve jobbra lent. Fakeretben. 35x43 cm
10008.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Fejér Csaba (1936-2002): Vízparti táj. Olaj, farost, jelezve balra lent. 30x40 cm
10009.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

Csikós András (1947-2006): Zsombékos táj. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 29,5x39,5 cm
10010.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Reigl Judit (1923-2020): Portré. Szitanyomat, papír, jelzett a nyomaton, számozott: 246/1500, 19,5x24 cm / screenprint on paper, signed on the print, numbered: 246/1500
10011.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF