Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 717

Konok Tamás (1930-2020): Kompozíció, 1993. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 75/42. Üvegezett fakeretben. 58×58 cm / Screenprint on paper, signed, numbered: 75/42. Framed with glass.
10012.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

10013.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

10014.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Major Kamill (1948-): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (49/100). 45×28,5 cm / screenprint on paper, signed, numbered (49/100)
10015.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

10016.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

10017.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

10018.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

10019.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Konok Tamás (1930-2020): Geometrikus kompozíció, 1978. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 49/100. 29,5×43,5 cm
10020.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

10021.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

10022.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

10023.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF