Mengyán András (1945-): Elhajló 12D tér, 2016. Magas minőségű C-print, papír, jelzett a hátoldalán. 50x40 cm. Üvegezett fakeretben / András Mengyán (1945-): Bended 12D space, 2016. High quality c-print on paper, signed on the reverse. Framed. 50x40 cm
Lantos Ferenc (1929-2014): Geometrikus kompozíció, 1970-es évek. Tus, papír. Hátoldalán hagyatéki pecséttel. 18,5x18,5 cm. Üvegezett fakeretben. / ink on paper, with estate stamp on the reverse, framed
Csiky Tibor (1932-1989): Hullámzó formák (cím nélkül). Filctoll, papír. Jelzés nélkül. Proveniencia: Korábban Csiky Tibor hagyatékában. 30x20,5 cm. Üvegezett fakeretben./ felt pen on paper, unsigned. Provenance: formerly in the estate of the artist. Framed
Tamkó Sirató Károly (1905-1980): Planizmus/ Le Planisme, 1936-1981. 9 db szitanyomat, papír. Részben jelzett a nyomaton. Számozott az előlapon (73/75). Készült 75 számozott példányban. Pesti Műhely, 1981. Felelős kiadó: Fajó János. Lapméret: 49x41,5 cm. Kiadói karton mappában. Előlap szélein kisebb elszíneződésekkel, máskülönben jó állapotban.
Záborszky Gábor (1912-1980): Kínai konyha. Fém- és műanyagnyomat, merített papír. Jelzett, művészpéldány AP I/VII számozással.. Üvegezett fakeretben. 77x58,5 cm