Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 717

Bencze Klára (1925-): Bonfélia. Rézkarc, papír, jelzett, számozott próbanyomat VI/VIII, üvegezett fakeretben,
10135.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Bencze László (1907-1992): Tölgyfák. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, 39x29,5 cm
10136.

Rufpreis:
2 400 HUF

Biai-Föglein István (1905-1974): Tisztás. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle foltos.25,5x30 cm
10137.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bóka Dezső (1935-): Halászok a szemesi kikötőben (Balaton), 1985. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 39x60 cm.
10138.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Bak Péter (1950-): Erdő patakkal. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 60x50 cm
10139.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

Bikácsi Daniela (1943-): Csillagnyomok. Ofszet-litográfia, papír, jelzett és számozott (48/50). Az 1979-ben megjelent makói mappából. 26x18,5 cm
10140.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Benes József (1938-2017): Kövér alak. Ofszet-litográfia, papír, jelzett és számozott (48/50). Az 1979-ben megjelent makói mappából. 23,5x23,5 cm
10141.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Banga Ferenc (1947-): A fényképezés jövője. Ofszet-litográfia, papír, jelzett és számozott (48/50). Az 1979-ben megjelent makói mappából. 16x12,5 cm
10142.

Rufpreis:
6 000 HUF

Barta Mária (1897-1969): Enteriőr díszes tükörrel. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 40x27,5 cm
10143.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Csehi János (1952-1998): Képtelenség (karikatúra). Tus, kollázs, papír, jelzett. 16,5×12 cm.
10144.

Rufpreis:
1 600 HUF

Csikós András (1947-2006): Magányos asszony. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 20x25 cm
10145.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Mezőn. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli apró foltokkal, fakeretben, 18×32 cm
10146.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF