Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 717
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3254630
10135
482
3800
Bencze Klára (1925-): Bonfélia. Rézkarc, papír, jelzett, számozott próbanyomat VI/VIII, üvegezett fakeretben,
3262205
10136
482
Bencze László (1907-1992): Tölgyfák. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, 39x29,5 cm
3262087
10137
482
Biai-Föglein István (1905-1974): Tisztás. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle foltos.25,5x30 cm 3260785
10138
482
13000
Bóka Dezső (1935-): Halászok a szemesi kikötőben (Balaton), 1985. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 39x60 cm.
3257145
10139
482
17000
Bak Péter (1950-): Erdő patakkal. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 60x50 cm 3256771
10140
482
Bikácsi Daniela (1943-): Csillagnyomok. Ofszet-litográfia, papír, jelzett és számozott (48/50). Az 1979-ben megjelent makói mappából. 26x18,5 cm
3256779
10141
482
19000
Benes József (1938-2017): Kövér alak. Ofszet-litográfia, papír, jelzett és számozott (48/50). Az 1979-ben megjelent makói mappából. 23,5x23,5 cm
3256754
10142
482
Banga Ferenc (1947-): A fényképezés jövője. Ofszet-litográfia, papír, jelzett és számozott (48/50). Az 1979-ben megjelent makói mappából. 16x12,5 cm
3251809
10143
482
30000
Barta Mária (1897-1969): Enteriőr díszes tükörrel. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 40x27,5 cm
3192594
10144
482
Csehi János (1952-1998): Képtelenség (karikatúra). Tus, kollázs, papír, jelzett. 16,5×12 cm. 3282374
10145
482
32000
Csikós András (1947-2006): Magányos asszony. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 20x25 cm
3176268
10146
482
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Mezőn. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli apró foltokkal, fakeretben, 18×32 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF