Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 717

10147.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Csánky Dénes (1885-1972): Erdei út, 1929. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán 1960-1970 körüli raglappal. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 60×47,5 cm
10148.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Cs. Nagy András (1927-2009): Csendélet. Olaj, kollázs, farost, jelezve balra lent. 65×54 cm
10149.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Csohány Kálmán (1925-1980): Bartók emlékére, 1978. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (59/100). 25×32 cm. Az Hommage a Bartók mappából.
10150.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

Cs. Pataj Mihály (1921-2008): Asztag. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 14×18 cm
10151.

Rufpreis:
3 000 HUF

Cs. Pataj Mihály (1921-2008): Halász. Fametszet, papír, jelzett. Kisebb törésnyomokkal, lapszéli kisebb foltokkal. 26,5×24 cm
10152.

Rufpreis:
3 000 HUF

Cs. Pataj Mihály (1921-2008): Napraforgótisztító. Fametszet, papír, jelzett. Kisebb törésnyomokkal, 21,5×16,5 cm
10153.

Rufpreis:
3 000 HUF

Csepeli Németh Miklós (1934-2012), 11 db mű: Alakok. Fém lemezbe karcolt rajzok (nyomódúcok?), részben festett, egyik jelzett, többi jelzés nélkül, kopott, kb. 23×14,5 és 29x16 cm közötti méretekben
10154.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10155.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10156.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Leonore Constable (1906-2005): Sirályok a vízparton. Akvarell, papír. Jelezve balra lent. Paszpartuban. 19x27 cm
10157.

Rufpreis:
4 000 HUF

10158.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF