Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 717

Kádár György (1912-2002): Kompozíció. Rézkarc, papír, jelzett, első nyomat, lapszéli foltokkal, 19,5x29 cm
10387.

Rufpreis:
4 000 HUF
25

Kádár György (1912-2002): Csendélet. Rézkarc, papír, jelzett, első nyomat, 29x25 cm
10388.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kádár György (1912-2002): Begónia. Rézkarc, papír, jelzett, első nyomat, lapszéli apró szakadással, 29x24,5 cm
10389.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kovács Tamás (1942-1999): Zenélő társaság (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 20×11 cm
10390.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Kovács Tamás (1942-1999): Vadászat (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 20×11 cm
10391.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
9

Kilár István (1935-): Az ember és föld. Színes rézkarc, akvatinta, papír, jelzett. Számozott: 12/75. 25×25 cm
10392.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Kun Sarolta (1990-): Nyulak, vegyes technika, papír, jelzett, 40×30 cm
10393.

Rufpreis:
10 000 HUF

Kondor Lajos (1926-2006): Petőfi: Dicsőséges nagyurak. Rézkarc, papír, jelzett, 29,5x19,5 cm
10394.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Felhős tenger, Anglia 1938. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 29x39,5 cm
10395.

Rufpreis:
10 000 HUF

Katona Imre (1930-1997). Kikötő. Olaj, vászon, faroston, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben, 32×38,5 cm
10396.

Rufpreis:
10 000 HUF

Klimó István (1883-1961): Hazafelé. Pasztell, papír, jelzés nélkül. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 29×39,5 cm
10397.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Klimó István (1883-1961): Táncolók. Pasztell, papír, jelzés nélkül. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 35,5×28 cm
10398.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF