Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 717
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3290541
10387
482
Kádár György (1912-2002): Kompozíció. Rézkarc, papír, jelzett, első nyomat, lapszéli foltokkal, 19,5x29 cm 3290538
10388
482
Kádár György (1912-2002): Csendélet. Rézkarc, papír, jelzett, első nyomat, 29x25 cm
3290524
10389
482
Kádár György (1912-2002): Begónia. Rézkarc, papír, jelzett, első nyomat, lapszéli apró szakadással, 29x24,5 cm 3291370
10390
482
15000
Kovács Tamás (1942-1999): Zenélő társaság (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 20×11 cm 3291369
10391
482
15000
Kovács Tamás (1942-1999): Vadászat (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 20×11 cm 3287709
10392
482
28000
Kilár István (1935-): Az ember és föld. Színes rézkarc, akvatinta, papír, jelzett. Számozott: 12/75. 25×25 cm
3284127
10393
482
Kun Sarolta (1990-): Nyulak, vegyes technika, papír, jelzett, 40×30 cm 3194013
10394
482
Kondor Lajos (1926-2006): Petőfi: Dicsőséges nagyurak. Rézkarc, papír, jelzett, 29,5x19,5 cm
3294920
10395
482
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Felhős tenger, Anglia 1938. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 29x39,5 cm
3261018
10396
482
Katona Imre (1930-1997). Kikötő. Olaj, vászon, faroston, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben, 32×38,5 cm 3180093
10397
482
7500
Klimó István (1883-1961): Hazafelé. Pasztell, papír, jelzés nélkül. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 29×39,5 cm
3180060
10398
482
7500
Klimó István (1883-1961): Táncolók. Pasztell, papír, jelzés nélkül. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 35,5×28 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF