Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 717

Hermann Zoltán (1954-): Lovak. Cinkkarc,, papír, jelzett, számozott: 18/25 paszpartuban, 23x17 cm
10267.

Rufpreis:
4 000 HUF

Halmy József (1929-): Alakok. Szén, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 58x46 cm
10268.

Rufpreis:
12 000 HUF

Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony zöldben. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 24/40. 36x21 cm. Üvegezett fakeretben. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, numbered: 24/40, 35x24,5 cm. Framed.
10269.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Halász Szabó Sándor (1920-1997): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (9/30), üvegezett fakeretben, 41x29 cm
10270.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Hamza Tibor (1908-1972): Vízparti táj (Balaton?), 1960. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán özvegye igazolásával, sarkaiban törésekkel, 31,5×45 cm
10271.

Rufpreis:
8 000 HUF

Húth István (?-1984): Szentendrei részlet. Akvarell, papír, jelzett. Dekoratív fakeretben. 46x35 cm
10272.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Húth István (?-1984): Utcarészlet (Szentendre?). Olaj, karton, jelzett. Dekoratív fakeretben. 30x39,5 cm
10273.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Húth István (?-1984): Romantikus táj. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív fakeretben. 34,5x48,5 cm
10274.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Hajdú Béla (működött 1930-40 körül): Női akt, 1943. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 66×49 cm
10275.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Hetey Katalin (1924-2010): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (27/40). Lapméret: 54x43 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (27/40).
10276.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

10277.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10278.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF