Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 717
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3272903
10267
482
Hermann Zoltán (1954-): Lovak. Cinkkarc,, papír, jelzett, számozott: 18/25 paszpartuban, 23x17 cm 3280319
10268
482
Halmy József (1929-): Alakok. Szén, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 58x46 cm
3278627
10269
482
24000
Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony zöldben. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 24/40. 36x21 cm. Üvegezett fakeretben. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, numbered: 24/40, 35x24,5 cm. Framed.
3277398
10270
482
Halász Szabó Sándor (1920-1997): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (9/30), üvegezett fakeretben, 41x29 cm
3259391
10271
482
Hamza Tibor (1908-1972): Vízparti táj (Balaton?), 1960. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán özvegye igazolásával, sarkaiban törésekkel, 31,5×45 cm
3267430
10272
482
9500
Húth István (?-1984): Szentendrei részlet. Akvarell, papír, jelzett. Dekoratív fakeretben. 46x35 cm
3267436
10273
482
9500
Húth István (?-1984): Utcarészlet (Szentendre?). Olaj, karton, jelzett. Dekoratív fakeretben. 30x39,5 cm
3267444
10274
482
9500
Húth István (?-1984): Romantikus táj. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív fakeretben. 34,5x48,5 cm 3256694
10275
482
22000
Hajdú Béla (működött 1930-40 körül): Női akt, 1943. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 66×49 cm 3245824
10276
482
34000
Hetey Katalin (1924-2010): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (27/40). Lapméret: 54x43 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (27/40). 3158779
10277
482
2993840
10278
482
28000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF