Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 717
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3256822
10375
482
14000
Kovács Tamás (1942-1999): Portré II. Ofszet-litográfia, papír, jelzett és számozott (48/50). Az 1979-ben megjelent makói mappából. 29x39 cm
3255900
10376
482
Kocsis Imre (1940-2015): Felülnyomás, 1979. Ofszet-litográfia, papír, jelzett és számozott (50/48). Az 1979-ben megjelent makói mappából.
3255775
10377
482
Kurländer István (-), működött a XX. sz. első felében: Táj. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Kétoldalas mű, hátoldalán táj vázlattal. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 23×31 cm 3289244
10378
482
Kaján Tibor (1921-2016): Nadrágszíj (karikatúra). Tus, fedőfehér, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 26,5×13 cm
3289131
10379
482
Kozma György (1954-): Családi nap (cím nélkül). Akvarell, tus, papír, jelezve jobbra lent, 21x29,5 cm
3262021
10380
482
cca 1930 Kós Károly (1883-1977): 8 db erdélyi témájú linómetszete, felvágatlan íven, rajta: "17. Városi nemes úr és nemes asszony XVII. század (Kolozsvár), "18: Székely nemes XVII. század (Marosvásárhely)", "19. Szász pap, XVI. század (Szebeni városháza.)", "20. Mezei hadnagy, XVII. század (Fogaras-vára.)", "21. Vári darabont, XVII. század (Sebesvár)", "22. Jobbágy, XVII. század. (Küküllővár)", "23. Gyulafehérvári katedrális.","24. Demsus. Hunyad vármegye", linómetszetek, papír, jelzettek a dúcon, hajtott, 9x9 cm és 10,5x10x5 cm, lap kihajtva: 38x53 cm
3128837
10381
482
Matti Koskela (1933-2020): Geometrikus kompozíció (cím nélkül), 1970-es évek. Szitanyomat, papír. Jelzett. 27x27 cm. 3214391
10382
482
110000
Konok Tamás (1930-2020): Dinamikus struktúrák, 1991. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (22/40). 28×28 cm / screenprint on paper, signed, numbered (22/40)
3295951
10383
482
14000
Kasznár Ring Jenő (1875-1945): Pipázó férfi portréja. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben, 50×40 cm 3295549
10384
482
Kelemenné Mészöly Laura (1919-1990): Miniatűr IX. (Balatonpart). Olaj, fa. Jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéivel. Fakeretben, 13×18 cm 3291681
10385
482
40000
Köbli Attila (1956-): Atyhai ősz. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben. 74×91 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
3276267
10386
482
Joseph Kádár (1936-2019): Hommage a Le Corbusier. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (8/10). 27x27 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF