https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 717
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3215327
10619
482
0
14000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szolláth Katalin (1955-): Levél Jász Attilának, 2020. Vegyes technika, merített papír, jelzett, 35×50 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3192460
10620
482
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szyksznian Wanda (1948-): Iniciale 8, 2001. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (14/70). 30,5x22 cm 3219339
10621
482
0
8000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szalay S. Zoltán (-). Kunsági tanya. Olaj, farost, jelzett, 35×50 cm. Dekoratív fakeretben.
Das Lot is nicht erreichbar
3219337
10622
482
0
8000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szalay S. Zoltán (-). Őszi hangulat. Olaj, farost, jelzett, 35×50 cm. Dekoratív fakeretben.
Das Lot is nicht erreichbar
3220192
10623
482
0
20000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szabó Lajos (1927-1995): Folyóparton. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán címkével és autográf felirattal. Dekoratív fa keretben, 50x70 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3149725
10624
482
0
20000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"): Arcok. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. 53x46,5 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
3143380
10625
482
0
11000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szabó Vladimír (1905-1991): Illusztráció Szabó Pál Új föld c. kötetéhez. Tus, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, paszpartu hátoldalán feliratozott, 17×11,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3164001
10626
482
0
22000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szimon Jenő (1902-1978): Monte Carlo, 1930-as évek. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent. Díszes, kissé sérült, üvegezett fakeretben, 50×67 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3062294
10627
482
0
14000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szada Béla, működött a XX: sz. első felében: Tabáni részlet, háttérben a régi Erzsébet híddal. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Sérült. Fakeretben. 80x60 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
3027681
10628
482
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szunyoghy Viktória (1983-): Hazug. Akvarell, tus, papír, jelzés nélkül. Címkén feliratozott. Üvegezett fakeretben. 29x21 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3027667
10629
482
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szunyoghy Viktória (1983-): Virtuóz. Akvarell, tus, papír, jelzés nélkül. Címkén feliratozott. Üvegezett fakeretben. 29x21 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3027677
10630
482
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szunyoghy Viktória (1983-): Felfedező. Akvarell, tus, papír, jelzés nélkül. Címkén feliratozott. Üvegezett fakeretben. 21x29 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse