Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 717

Szegő Gizi (1902-1985): ,,Láttam Moszkvát... és láttam Sztálint...". Vegyes technika, papír, jelzett, 21x21 cm
10595.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szegő Gizi (1902-1985): Szívkivonat prizmával (karikatúra). Vegyes technika, papír, jelzett, hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége" bélyegzővel, feliratozva, 12x17 cm
10596.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szegő Gizi (1902-1985): 5 db karikatúra. Vegyes technika, papír, jelzett, mindegyik hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége" bélyegzővel, feliratozva, 13x19,5 cm és 15x21,5 cm közötti méretben
10597.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szegő Gizi (1902-1985): 5 db karikatúra. Vegyes technika, papír, jelzett, mindegyik hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége" bélyegzővel, feliratozva, 14x20 cm körüli méretben
10598.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szegő Gizi (1902-1985): 7 db karikatúra. Vegyes technika, papír, jelzett, mindegyik hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége", "Kis Ludas" vagy "Ludas Magazin" bélyegzővel. Megjelent karikatúra. 13x15,5 és 14,5x21 cm közötti méretekben
10599.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Szemethy Imre (1945-): Kötelező Jezabella oszt. főnök nő mellékhatása (...), 1992. Tus, kollázs, papír, jelzett. Megjelent az Élet és Irodalom folyóiratban. Hátoldalán feliratozott. 17,5x19 cm
10600.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Szegő Gizi (1902-1985): 7 db karikatúra. Vegyes technika, papír, jelzett, egy kivételével "Ludas Matyi Szerkesztősége" vagy "Ludas Magazin" bélyegzővel. Megjelent karikatúra. 14x20 és 18x23 cm közötti méretekben
10601.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Szegő Gizi (1902-1985): 3 db politikai karikatúra). Vegyes technika, papír, jelzett, egyik hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége" bélyegzővel. Megjelent karikatúra. 20x20 és 23x20 cm közötti méretekben
10602.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10603.

Rufpreis:
95 000 HUF
257,45
296,88

Szenes Árpád (1897-1985): Gesztusok (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 49/100, 45x26 cm / screenprint on paper, signed on the print, numbered: 49/100 szélén kis gyűrődéssel
10604.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Székely Árpád (1861-1914): Felső-Gyűgy .v György (olvashatatlan címmel), 1904. Rézkarc, papír, jelzett, Székely Árpád autográf ajándékozási soraival Rauscher Lajos (1845-1914) grafikus részére, 23×31 cm
10605.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Székely Árpád (1861-1914): Vadregényes táj (cím nélkül), 1906. Rézkarc, papír, jelzett, Székely Árpád autográf ajándékozási soraival Rauscher Lajos (1845-1914) grafikus részére, lap széle sérült, 32×50 cm
10606.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF