Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 717
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3180199
10399
482
8500
Klimó István (1883-1961): Kertrészlet. Pasztell, papír. Jelezve balra lent. Lap széle kissé sérült. 51x28 cm.
3180386
10400
482
500
Lakatos László (-). Fürdőzők. Akvarell, papír. Plexiüvegezett keretben, plexi kissé repedt. 21x27 cm 2993832
10401
482
28000
3158814
10402
482
38000
Josef Linschinger (1945-): Átlós kompozíció, 1994. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (28/48). 48x48 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (28/48).
3137424
10403
482
48000
Josef Linschinger (1945-): Geometrikus kompozíció, 1994. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (28/48). 48x48 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (28/48).
3145239
10404
482
22000
3283972
10405
482
Lajos Ferenc (1912-1998): Mesebeli táj. Tus, papír, jelzett, paszpartuban, 32,5×23 cm 3283967
10406
482
Lajos Ferenc (1912-1998): Társaság, 1984. Tus, papír, jelzett, paszpartuban, 33,5×23,5 cm 3183785
10407
482
4200
2937647
10408
482
Losonci Lilla (1930-): Napraforgók. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben, 70×50 cm
3006822
10409
482
14000
László Elemér (1931-2022): Mária fogantatása. Olaj, farost, jelzett. 50x40 cm Fakeretben.
3165398
10410
482
3200
Ligeti Miklós (1982-): Mellékút, 2005. Rézkarc, aquatinta, papír, jelzett, művészpédány EA. 23x20 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF