Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 717
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2631637
10423
482
3400
Mészáros Marianna (1963-): Városháza, Kecskemét, Milleniumi sorozat 1., 2000. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (11/22), 11×22,5 cm
3247710
10424
482
4400
Márton Lajos (1891-1953): Anya gyermekével (meseillusztráció, cím nélkül), 1937. Tus, akvarell, papír, jelzett, 22x15,5 cm
3247707
10425
482
4400
Márton Lajos (1891-1953): Találkozó (meseillusztráció, cím nélkül). Tus, akvarell, papír, jelzett, 15x12 cm
2849112
10426
482
600
2898313
10427
482
3073302
10428
482
24000
3028716
10429
482
22000
3231901
10430
482
19000
Maksai János (1954-): Csendélet. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Sérült fakeretben, 70x50 cm.
3237513
10431
482
Mester Béla (1950-): Romantikus vízpart. Pasztell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 41x60 cm 3236967
10432
482
Mester Béla (1950-): Virágcsendélet. Pasztell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 40x31 cm 2985834
10433
482
3201272
10434
482
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF