Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 717

Mészáros Marianna (1963-): Városháza, Kecskemét, Milleniumi sorozat 1., 2000. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (11/22), 11×22,5 cm
10423.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Márton Lajos (1891-1953): Anya gyermekével (meseillusztráció, cím nélkül), 1937. Tus, akvarell, papír, jelzett, 22x15,5 cm
10424.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Márton Lajos (1891-1953): Találkozó (meseillusztráció, cím nélkül). Tus, akvarell, papír, jelzett, 15x12 cm
10425.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

10426.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

10427.

Rufpreis:
5 000 HUF

10428.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10429.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Maksai János (1954-): Csendélet. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Sérült fakeretben, 70x50 cm.
10430.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Mester Béla (1950-): Romantikus vízpart. Pasztell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 41x60 cm
10431.

Rufpreis:
3 000 HUF

Mester Béla (1950-): Virágcsendélet. Pasztell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 40x31 cm
10432.

Rufpreis:
1 800 HUF

10433.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10434.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF