Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 717
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3073738
10303
482
42000
2967485
10304
482
2967478
10305
482
2951747
10306
482
Héya Zoltán (1895-1979?): Portré. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 50x36 cm 3147657
10307
482
3259344
10308
482
Hamza Tibor (1908-1972): Felhők felett. Olaj, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán özvegye igazolásával, törésnyommal, lapszéli apró sérülésekkel, 35×50 cm
3256834
10309
482
Halász István (-): 24x36. Ofszet-litográfia, papír, jelzett és számozott (48/50). Az 1979-ben megjelent makói mappából. 23,5x16 cm
3255765
10310
482
Hermann Zoltán (-): Lány madárral. Olaj, farost. Jelzett. Apró sérülésekkel. 30x40 cm 3165212
10311
482
3200492
10312
482
9500
3238646
10313
482
Iván Szilárd (1912-1988): Vadregényes vízpart (Balaton?). Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 29x24,5 cm
3295503
10314
482
42000
Iván Szilárd (1912-1988) : Lány, 1937. Olaj, vászon. Jelzett. Üvegezett fakeretben, 40×31,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF