Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 717

10060.

Rufpreis:
8 000 HUF

Annas, Gerhard (-): PHoomage a Picasso (cím nélkül). Akvarell, karton. Jelzett. 38,5x29,5 cm
10061.

Rufpreis:
4 000 HUF

Annas, Gerhard (-): össz. 8 db nyomat 6 db lapon (Siegeni kastély, német tájak, portrék stb.) Nyomat, papír v. karton. Jelzett. Számozott (100/1). 42x29,5 cm
10062.

Rufpreis:
4 000 HUF

Aczél Ilona (1929-2000), 2 db mű egy keretben: Babák. Filctoll, papír, mindkettő jelzett. Üvegezett fakeretben. 30x21 cm.
10063.

Rufpreis:
6 000 HUF

Aczél Ilona (1929-2000): Bulizó társaság. Golyóstoll, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 18x23,5 cm.
10064.

Rufpreis:
5 000 HUF

Aczél Ilona (1929-2000): Falkép terv. Ceruza, kréta, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 21x27 cm.
10065.

Rufpreis:
5 000 HUF

10066.

Rufpreis:
95 000 HUF
257,45
296,88

10067.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

10068.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

10069.

Rufpreis:
2 000 HUF

Andor Loránt (1906-1966): Pihenő (Illusztráció), 1941. Tus, akvarell, papír, jelzett, 7x17 cm
10070.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Reggel a Dunánál. Színezett rézkarc, papír, jelzett, lap széle foltos, 18×28,5 cm
10071.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF