Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 717

10048.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

10049.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

10050.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

10051.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Vágfalvi Ottó (1925-2015): "Alkony" (Balaton). Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán a művész autográf feliratával. Dekoratív fakeretben, 40×60 cm
10052.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Barta Mária (1897-1969): Absztrakt kompozíció, 1940. Olaj, vászon, jelezve balra lent, üvegezett fakeretben. 19,5x26 cm
10053.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

Faragó Endre (1901-1943 körül): Kútnál, 1928. Olaj, vászon. Jelzev jobbra lent: Faragó 928. Fakeretben. 60x50,5 cm / oil on canvas, signed, framed
10054.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Kokoschka, Oskar (1886-1980): Erotikus jelenet. Litográfia, papír, jelzett a litográfián. Melléklet Victor von Dirsztay (Dirsztay Viktor) "Lob des hohen Verstandes" c. könyvéhez, Lipcse, 1917, Kurt Wolff. Üvegezett fakeretben. 33,5×24 cm
10055.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Zilzer Gyula (1898-1969): Leidenschaft (szenvedély), 1924. Litográfia, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 32x23 cm
10056.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Várady Gyula (1866-1929): Udvar, 1917. Olaj, fa. Jelezve balra lent. Hátoldalán kissé töredékes korabeli raglappal (Műcsarnok?). Dekoratív, áttört, sérült keretben. 63x80 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10057.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

12 db modern grafika magyar grafikusoktól. 2022-es naptáron. Buberg Balázs, Gergic, Ena, Bordás Márton, Blasics Renáta Renya, Böhm Gergely, Varga Balázs, Dusa Kovács Eszter, Lizom Dávid, Kling Hildegund, Harangozó Imi, madari Kinga. Rizográfia, papír, Jelzett, sorszámozott, 42/50. Képméret 25x25 cm, lapméret 30x42 cm
10058.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Aknay János (1949-): Kapcsolat. Szitanyomat, merített papír, jelzett, számozott (62/176?), 18×27 cm. Aknay Iszkaszentgyörgy 1996 feliratú mappában. + Aknay János (1949-): Geometrikus kompozíció. Nyomat, papír, jelzés nélkül, feltehetően egy katalógusból kivágva, 14x20,5 cm
10059.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF