Ács Ferenc (1876-1949): Erdélyi vízpart. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. 36x50 cm. Fakeretben. / Oil on board. Signed lower right. 36x50 cm. Framed.
Kozma István (1937-2020): Sára (nagybányai akt). Olaj, vászon, jelzés nélkül, hátoldalán a művész címkéjével, 80×60 cm. / István Kozma (1937-2020): Sarah (nude in Baia Mare), oil on canvas, unsigned, with the artist's label on the reverse, 80×60 cm.
Vágfalvi Ottó (1925-2015): "Alkony" (Balaton). Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán a művész autográf feliratával. Dekoratív fakeretben, 40×60 cm
Kokoschka, Oskar (1886-1980): Erotikus jelenet. Litográfia, papír, jelzett a litográfián. Melléklet Victor von Dirsztay (Dirsztay Viktor) "Lob des hohen Verstandes" c. könyvéhez, Lipcse, 1917, Kurt Wolff. Üvegezett fakeretben. 33,5×24 cm
Várady Gyula (1866-1929): Udvar, 1917. Olaj, fa. Jelezve balra lent. Hátoldalán kissé töredékes korabeli raglappal (Műcsarnok?). Dekoratív, áttört, sérült keretben. 63x80 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Aknay János (1949-): Kapcsolat. Szitanyomat, merített papír, jelzett, számozott (62/176?), 18×27 cm. Aknay Iszkaszentgyörgy 1996 feliratú mappában. + Aknay János (1949-): Geometrikus kompozíció. Nyomat, papír, jelzés nélkül, feltehetően egy katalógusból kivágva, 14x20,5 cm