Zilzer Gyula (1898-1969): Leidenschaft (szenvedély), 1924. Litográfia,... https://www.darabanth.com/de/482-Fernauktion/482.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1500001/Zilzer-Gyula-1898-1969-Leidenschaft-szenvedely-1924-Litografia-papir-Jelzett-Uvegezett~II3276205
3276205
10056
482
14000
Beschreibung: Zilzer Gyula (1898-1969): Leidenschaft (szenvedély), 1924. Litográfia, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 32x23 cm
: nk