Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 717

Ajtai Tamás (1952-): Bergamo 2003. Vegyes technika Olaj, pasztell, kollázs, farost, jelzett, hátoldalán feliratozott. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 25x24 cm / 47x47 cm
10072.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Budapest, pihenők a Városligetben, háttérben a Hősök tere. Rézkarc, papír, jelzett. 20×24,5 cm. Üvegezett fakeretben.
10073.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Aczél Ilona (1929-2000): Önarckép. Szén, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 30x30 cm.
10074.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Aczél Ilona (1929-2000), 2 db mű egy keretben: Buli van. Filctoll, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 29,5x21 (x2) cm.
10075.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10076.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Pásztor, rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 34,5×39,5 cm
10077.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

10078.

Rufpreis:
2 000 HUF

Atlasz Marianna (-): Tanya. Tempera, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett, kopott fakeretben. 18×28,5 cm
10079.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

10080.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

10081.

Rufpreis:
10 000 HUF

10082.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

Bessmertniy, Michail (-), feltehetően szovjet/orosz festő: Téli táj, 1967. Akvarell, papír. Jelzett. Paszpartuban. 38x26 cm
10083.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF