Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 717
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3295958
10084
482
19000
Ballagó Imre (1915-1997): Csendélet Zsolnay figurával (Török Imre terve). Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Kissé sérült fa keretben. 41×36,5 cm 3295732
10085
482
28000
Bánfalvy Ákos (1943-): Hajók (kikötő), 2002. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 60x40 cm
3295470
10086
482
13000
Bácskay (Bácskai) István (?-?), működött a XX. sz. első felében: Kairói utca. Olaj, karton. Jelezve balra lent. Dekoratív, üvegezett, korabeli fakeretben. 17x22 cm 3295430
10087
482
Bardócz Árpád (1882-1938): Lengén öltözött hölgy portréja, 1929. Pasztell, karton. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán régi MNG kiviteli bélyegzővel. Dekoratív, üvegezett, kissé kopott fakeretben, 60×49 cm 3291655
10088
482
36000
Bényi Éva (1955-): Fényes kirakatok előtt. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 50×60 cm 3291654
10089
482
40000
Bényi Éva (1955-): Portréfestő. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 60×80 cm 3260492
10090
482
36000
Bálint Endre (1914-1986): Menóra, 1978. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (56/100). 42,5x35 cm. 3277648
10091
482
19000
Barta István (1892-1976): Mókus. Tempera, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben. 27x20 cm 3277644
10092
482
19000
Barta István (1892-1976): Geometria és gesztus. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben. 19,5x28,5 cm 3278542
10093
482
Balázs György (1927-2015): Kinn, padon, 1996. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban. 19x29,5 cm 3278536
10094
482
Balázs György (1927-2015): Vízparti táj, 1997. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban. 19,5x31 cm 2920332
10095
482
B. Séday Mária (1925-2009): Táncospár. Akvarell, ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 12×11,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF