Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 717

Ballagó Imre (1915-1997): Csendélet Zsolnay figurával (Török Imre terve). Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Kissé sérült fa keretben. 41×36,5 cm
10084.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Bánfalvy Ákos (1943-): Hajók (kikötő), 2002. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 60x40 cm
10085.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Bácskay (Bácskai) István (?-?), működött a XX. sz. első felében: Kairói utca. Olaj, karton. Jelezve balra lent. Dekoratív, üvegezett, korabeli fakeretben. 17x22 cm
10086.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Bardócz Árpád (1882-1938): Lengén öltözött hölgy portréja, 1929. Pasztell, karton. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán régi MNG kiviteli bélyegzővel. Dekoratív, üvegezett, kissé kopott fakeretben, 60×49 cm
10087.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
14

Bényi Éva (1955-): Fényes kirakatok előtt. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 50×60 cm
10088.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Bényi Éva (1955-): Portréfestő. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 60×80 cm
10089.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Bálint Endre (1914-1986): Menóra, 1978. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (56/100). 42,5x35 cm.
10090.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Barta István (1892-1976): Mókus. Tempera, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben. 27x20 cm
10091.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Barta István (1892-1976): Geometria és gesztus. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben. 19,5x28,5 cm
10092.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Balázs György (1927-2015): Kinn, padon, 1996. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban. 19x29,5 cm
10093.

Rufpreis:
4 000 HUF

Balázs György (1927-2015): Vízparti táj, 1997. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban. 19,5x31 cm
10094.

Rufpreis:
4 000 HUF

10095.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF