Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 717

Iványi Katalin (1924-2009): Csendes napok. Olaj, karton, jelzett. Hátoldalán Génius Alkotóközösség címkéjén feliratozott. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fakeretben, 43×31 cm
10315.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Ilnitzky Imre (?-?), működött a XX. sz. első felében: Birkapásztor. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, fa keretben 60x80 cm
10316.

Rufpreis:
12 000 HUF

Imre István (1918-1983): Balaton vitorlásokkal. Rézkarc, papír, jelzett, hátoldalán feliratozott és régi "Művészileg ellenőrizve" bélyegzővel, lap széle kissé foltos, 29,5x38,5 cm
10317.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Iván Szilárd (1912-1988): Faluvége. Rézkarc, papír, jelzett, hátoldalán feliratozott és régi "Művészileg ellenőrizve" bélyegzővel, lap széle kissé foltos, 20x29 cm
10318.

Rufpreis:
2 400 HUF

Iván Szilárd (1912-1988): Daphné. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli apró szakadással és apró foltokkal, 19x15,5 cm
10319.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

ifj. Imre István (1950-): Üzenetek. Színes rézkarc, papír, jelzett, lapszéli kisebb szakadással, 20×14,5 cm
10320.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

10321.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

Juhászné Ráth Olga (1891-1969): Tanyai udvar. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 17x24,5 cm
10322.

Rufpreis:
5 000 HUF

10323.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

10324.

Rufpreis:
10 000 HUF

Jámborné Balog Tünde (1938-): Anyám a Styxen. Ofszet-litográfia, papír, jelzett és számozott (48/50). Az 1979-ben megjelent makói mappából. 29x39 cm
10325.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1930 Kós Károly (1883-1977): 8 db erdélyi témájú linómetszete, felvágatlan íven, rajta: "17. Városi nemes őr és nemes asszony XVII. század (Kolozsvár), "18: Székely nemes XVII. század (Marosvásárhely)", "19. Szász pap, XVI. század (Szebeni városháza.)", "20. Mezei hadnagy, XVII. század (Fogaras-vára.)", "21. Vári darabont, XVII. század (Sebesvár)", "22. Jobbágy, XVII. század. (Küküllővár)", "23. Gyulafehérvári katedrális.","24. Demsus. Hunyad vármegye", linómetszetek, papír, jelzettek a dúcon, hajtott, foltos, 9x9 cm és 10,5x10x5 cm, lap kihajtva: 38x53 cm
10326.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF