Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 717
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3295021
10315
482
14000
Iványi Katalin (1924-2009): Csendes napok. Olaj, karton, jelzett. Hátoldalán Génius Alkotóközösség címkéjén feliratozott. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fakeretben, 43×31 cm 3263289
10316
482
Ilnitzky Imre (?-?), működött a XX. sz. első felében: Birkapásztor. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, fa keretben 60x80 cm 3262197
10317
482
3400
Imre István (1918-1983): Balaton vitorlásokkal. Rézkarc, papír, jelzett, hátoldalán feliratozott és régi "Művészileg ellenőrizve" bélyegzővel, lap széle kissé foltos, 29,5x38,5 cm 3262196
10318
482
Iván Szilárd (1912-1988): Faluvége. Rézkarc, papír, jelzett, hátoldalán feliratozott és régi "Művészileg ellenőrizve" bélyegzővel, lap széle kissé foltos, 20x29 cm 3262009
10319
482
Iván Szilárd (1912-1988): Daphné. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli apró szakadással és apró foltokkal, 19x15,5 cm
3258226
10320
482
ifj. Imre István (1950-): Üzenetek. Színes rézkarc, papír, jelzett, lapszéli kisebb szakadással, 20×14,5 cm 3136655
10321
482
44000
3293381
10322
482
Juhászné Ráth Olga (1891-1969): Tanyai udvar. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 17x24,5 cm
3136660
10323
482
44000
3098512
10324
482
3256818
10325
482
Jámborné Balog Tünde (1938-): Anyám a Styxen. Ofszet-litográfia, papír, jelzett és számozott (48/50). Az 1979-ben megjelent makói mappából. 29x39 cm
3262029
10326
482
cca 1930 Kós Károly (1883-1977): 8 db erdélyi témájú linómetszete, felvágatlan íven, rajta: "17. Városi nemes őr és nemes asszony XVII. század (Kolozsvár), "18: Székely nemes XVII. század (Marosvásárhely)", "19. Szász pap, XVI. század (Szebeni városháza.)", "20. Mezei hadnagy, XVII. század (Fogaras-vára.)", "21. Vári darabont, XVII. század (Sebesvár)", "22. Jobbágy, XVII. század. (Küküllővár)", "23. Gyulafehérvári katedrális.","24. Demsus. Hunyad vármegye", linómetszetek, papír, jelzettek a dúcon, hajtott, foltos, 9x9 cm és 10,5x10x5 cm, lap kihajtva: 38x53 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF