Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 717
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3279401
10183
482
Egyed László (1953-2019): Akt, 1996. Litográfia, papír. Jelzett, számozott (78/100). 20,5x29,5 cm
3295604
10184
482
Élesdy István (1912-1987): Budapesti panoráma a Kossuth híddal, 1950 körül. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 10x14 cm 3295149
10185
482
3800
Edvi Illés Aladárné (1877-1963): Meseolvasás. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív, sarkaiban kissé sérült fakeretben. 40x29 cm 3257177
10186
482
Élesdy István (1912-1987): Hazafelé. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 34x49 cm
3135671
10187
482
50000
3146824
10188
482
Egri Tibor ( - ): Vízpart. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 40×50 cm
3146825
10189
482
Egri Tibor ( - ): Reggeli pára. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 40×50 cm
3147129
10190
482
Egri Tibor ( - ): Reggel Kékeden. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Dekoratív, kissé kopott fakeretben, 50×40 cm
3109324
10191
482
3200
Elekfy Jenő (1895-1968): Lovasszekér az erdei úton. Színezett rézkarc, papír. Jelzett. Lap széle kissé foltos. Fakeretben. 29×21 cm
3080498
10192
482
Emanuel Béla (1879-1976): Őrangyal, Párizs, 1973. Tus, papír, jelezve jobbra lent. Proveniencia: a művész hagyatéka. Kisebb lapszéli szakadással. 43×32,5 cm. 3080496
10193
482
3080514
10194
482
Emanuel Béla (1879-1976): Csodapásztorok, 1973. Tus, papír, jelezve jobbra lent. Emanuel Béla autográf ajámdékozási soraival. Kartonra kasírozva, karton széle foltos. Proveniencia: a művész hagyatéka. 35×50 cm. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF