Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 717
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2596578
10159
482
3164076
10160
482
30000
Roland Coudon (1897-1954), francia festő: Coppet, Franciaország. Akvarell, papír, jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben. 60x47 cm. 3219913
10161
482
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Kalapos hölgy arcképe, 2003. Lavírozott tus, papír, jelezve középen lent. 42x29,5 cm.
3219907
10162
482
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Társaság, 2003. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. 29,5x42 cm.
3219912
10163
482
3291368
10164
482
3800
Dudás Jenő (1900-1991): Tihanyi országút. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett keretben, 29,5x39 cm 3291367
10165
482
3800
Dudás Jenő (1900-1991): Nyáj. Rézkarc, papír, jelzett. Művészpéldány E.A XV/III számozással. Üvegezett keretben, paszpartu széle kissé foltos, 29,5x39 cm 3244561
10166
482
Durkó Gábor (1916-2003), össz. 8 db mű: Ülő női aktok, portrék, városképek és utcarészletek. Klf. technikák (filctoll, golyóstoll, ceruza stb.), papír, részben jelzett, részben lapszéli sérülésekkel, 30x42 cm körüli méretekben 3258998
10167
482
D. Borbély Gizella (1920-1994) :Szekér. pasztell, papír, jelzett 36x48 cm
3258992
10168
482
D. Borbély Gizella (1920-1994) : 9 db vázlat és befejezett rajz pasztell, papír, vegyes technika, jelzettek 50x30 cm-ig
3258988
10169
482
D. Borbély Gizella (1920-1994) : Fekete zenész. pasztell, papír. jelzett 48x31 cm
3259003
10170
482
D. Borbély Gizella (1920-1994) :Szegvári Károly festőművész portréja. akvarell, papír, jelzett 32x27 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF