Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 717

10159.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Roland Coudon (1897-1954), francia festő: Coppet, Franciaország. Akvarell, papír, jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben. 60x47 cm.
10160.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Kalapos hölgy arcképe, 2003. Lavírozott tus, papír, jelezve középen lent. 42x29,5 cm.
10161.

Rufpreis:
8 000 HUF

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Társaság, 2003. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. 29,5x42 cm.
10162.

Rufpreis:
10 000 HUF

10163.

Rufpreis:
8 000 HUF

Dudás Jenő (1900-1991): Tihanyi országút. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett keretben, 29,5x39 cm
10164.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Dudás Jenő (1900-1991): Nyáj. Rézkarc, papír, jelzett. Művészpéldány E.A XV/III számozással. Üvegezett keretben, paszpartu széle kissé foltos, 29,5x39 cm
10165.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Durkó Gábor (1916-2003), össz. 8 db mű: Ülő női aktok, portrék, városképek és utcarészletek. Klf. technikák (filctoll, golyóstoll, ceruza stb.), papír, részben jelzett, részben lapszéli sérülésekkel, 30x42 cm körüli méretekben
10166.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
15

D. Borbély Gizella (1920-1994) :Szekér. pasztell, papír, jelzett 36x48 cm
10167.

Rufpreis:
8 000 HUF

D. Borbély Gizella (1920-1994) : 9 db vázlat és befejezett rajz pasztell, papír, vegyes technika, jelzettek 50x30 cm-ig
10168.

Rufpreis:
8 000 HUF

D. Borbély Gizella (1920-1994) : Fekete zenész. pasztell, papír. jelzett 48x31 cm
10169.

Rufpreis:
5 000 HUF

D. Borbély Gizella (1920-1994) :Szegvári Károly festőművész portréja. akvarell, papír, jelzett 32x27 cm
10170.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF