Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 717
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3135378
10363
482
Károly Éva ( - ): Nyári táj patakkal. Olaj, vászon, jjl.: Károly É. 40x60 cm, keretben, kis sérüléssel.
3202542
10364
482
Kiss Ágnes Katinka (1980-): Gesztusok (cím nélkül). Vegyes technika, papír, jelzett a hátoldalán. Üvegezett fakeretben. 16,5x14,5 cm
3136533
10365
482
24000
Károly Éva (-): Őszi erdő. olaj, vászon, jjl: Károly Éva 1996. 100,5x70,5 cm, keret sérült, kép jó állapotú. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK!
3201521
10366
482
Karczaghy József (1862-), aradi festő: Napfényes fasor. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. 25x35 cm. Dekoratív fakeretben. 3201378
10367
482
Keszthelyi Magdolna (-): Hazafelé. Olaj, farost, jelzett, dekoratív fakeretben, 50x70 cm 3195059
10368
482
36000
Patricia Kleyman (1965-): Elegáns hölgy. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán. 81x65 cm 3145809
10369
482
2200
Koppány Frigyes (?-?): Geometria, 1978. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva. 19x19 cm
3254303
10370
482
Koch Ella (-): Erdei út. Olaj, karton, dekoratív, kissé sérült keretben, 46x58 cm 3254419
10371
482
Kocsis Ernő (1937-2006): Táj viharban. Tempera, papír. Üvegezett keretben 20x29 cm Hátoldalán autográf felirattal 3262165
10372
482
Korda Béla (1899-1972): Legelésző tehén. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott és régi intézményi bélyegzőkkel, 25,5x19,5 cm
3257577
10373
482
Károlyi Ernő (1923-2016): Csendélet. Linómetszet, papír, jelzett. 24,5×34,5 cm. Üvegezett fakeretben. 3261145
10374
482
Kardos János (1946-2018): Kompozíció, 1986. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 48x67 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF