Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 717

10363.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Kiss Ágnes Katinka (1980-): Gesztusok (cím nélkül). Vegyes technika, papír, jelzett a hátoldalán. Üvegezett fakeretben. 16,5x14,5 cm
10364.

Rufpreis:
5 000 HUF

10365.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Karczaghy József (1862-), aradi festő: Napfényes fasor. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. 25x35 cm. Dekoratív fakeretben.
10366.

Rufpreis:
10 000 HUF

Keszthelyi Magdolna (-): Hazafelé. Olaj, farost, jelzett, dekoratív fakeretben, 50x70 cm
10367.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Patricia Kleyman (1965-): Elegáns hölgy. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán. 81x65 cm
10368.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Koppány Frigyes (?-?): Geometria, 1978. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva. 19x19 cm
10369.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Koch Ella (-): Erdei út. Olaj, karton, dekoratív, kissé sérült keretben, 46x58 cm
10370.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Kocsis Ernő (1937-2006): Táj viharban. Tempera, papír. Üvegezett keretben 20x29 cm Hátoldalán autográf felirattal
10371.

Rufpreis:
6 000 HUF

Korda Béla (1899-1972): Legelésző tehén. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott és régi intézményi bélyegzőkkel, 25,5x19,5 cm
10372.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Károlyi Ernő (1923-2016): Csendélet. Linómetszet, papír, jelzett. 24,5×34,5 cm. Üvegezett fakeretben.
10373.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kardos János (1946-2018): Kompozíció, 1986. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 48x67 cm
10374.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF