Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 717

10484.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

10485.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38

Országh Imre Ferenc (1901-1974): Ülő női akt, 1920-as évek. Szén, papír, jelzett, lap széle sérült, 47,5×31,5 cm
10486.

Rufpreis:
3 000 HUF

Orosz János (1932-2019): Nyakkendős alak, 1988. Tus, papír, jelzett. 30x21 cm
10487.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

10488.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

10489.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

10490.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Olaszy Sándor (1902-1976): Pipázó társaság, 1932. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív, sérült fakeretben, 80×60 cm
10491.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10492.

Rufpreis:
10 000 HUF

10493.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

10494.

Rufpreis:
140 000 HUF
379,40
437,50

10495.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF