https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 717
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3164960
10484
482
0
44000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Németh György (1888-1962): Szekér falusi utcában. Olaj, vászon ,jelzett, laza keretben. 60x80 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3027217
10485
482
0
75000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy (Boglárka) Alíz (2001-): Momentary flashes. Olaj, vászon. Jelezve balra lent, hátoldalán autográf felirattal. 70x50 cm. / oil on canvas, signed,
Das Lot is nicht erreichbar
3281507
10486
482
0
3000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Országh Imre Ferenc (1901-1974): Ülő női akt, 1920-as évek. Szén, papír, jelzett, lap széle sérült, 47,5×31,5 cm 3259969
10487
482
0
9500
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Orosz János (1932-2019): Nyakkendős alak, 1988. Tus, papír, jelzett. 30x21 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3101198
10488
482
0
19000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Országh Imre Ferenc (1901-1974): Cím nélkül. Olaj, papír. 23x17 cm Dedikációval üvegezett keretben
Das Lot is nicht erreichbar
3219296
10489
482
0
7500
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Osváth Miklós (1935-2004): Esteledik, 1986. Akvarell, papír, jelzett és datált (Osváth Miklós 86). Dekoratív, üvegezett fakeretben, 38,5×59 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3175417
10490
482
0
4200
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Olajos György (1953-): Asphodelus luteus pslustris ( aszfodélosz), Fametszet, papír, jelzett, a nyomaton 17x8 cm Üvegezett keretben
Das Lot is nicht erreichbar
3295403
10491
482
0
28000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Olaszy Sándor (1902-1976): Pipázó társaság, 1932. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív, sérült fakeretben, 80×60 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3049312
10492
482
0
10000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Pekáry István (1905-1981): Aratásra induló lányok és fiúk. Rézkarc, papír, jelzett, 12,5x9,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3162924
10493
482
0
44000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Pethő Attila (-): Melankólia. Olaj, applikáció, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben, 52×22 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2867474
10494
482
0
140000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Paizs László (1935-2009): Gesztusok (cím nélkül). Vegyes technika, farost, jelezve jobbra lent. Sérült. 38x70 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3142475
10495
482
0
60000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Poll Hugó (1867-1931): Napfényes táj. Pasztell, papír, jelezve balra lent. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült, javított fakeretben. 31,5x45,5 cm. / pastell on paper, signed, framed
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse