Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 717

Boldizsár István (1897-1984): Hevesi táj. Rézkarc, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 13,5x29 cm
10123.

Rufpreis:
1 400 HUF

10124.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

10125.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

10126.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

10127.

Rufpreis:
5 000 HUF

10128.

Rufpreis:
5 000 HUF

10129.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

10130.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Boldizsár István (1897-1984): Nagy vízimalom. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, lapszéli apró foltokkal, 18×33 cm
10131.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

10132.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Borbereki-Kovács Zoltánné Sebők Erzsébet (1908-): Színes táj, Párizs, 1971. Ceruza, papír. Jelzett. 27x21 cm
10133.

Rufpreis:
4 000 HUF

Blahos Rudolf (1917-1986): Mátyás templom. Színezett rézkarc, papír, jelzett, fakeretben, hátoldali üveg repedt, 13,5×25 cm
10134.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF