https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 717
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3236903
10123
482
0
1400
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Boldizsár István (1897-1984): Hevesi táj. Rézkarc, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 13,5x29 cm 3106160
10124
482
0
44000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Batári László (1920-1997): Hóolvadás. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Hollósy Galéria raglapjával. 53x69 cm. Dekoratív fakeretben.
Das Lot is nicht erreichbar
3106135
10125
482
0
30000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
B. Séday Mária (1925-2009): Tiszapart. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 40×60 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
3106142
10126
482
0
38000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
B. Séday Mária (1925-2009): Szobában (női akt). Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Apró felületi sérüléssel (festékhiánnyal). Fakeretben. 60×70 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
3106167
10127
482
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
B. Séday Mária (1925-2009): Zsoldos. Ceruza, pasztell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 16×11,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3106173
10128
482
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
B. Séday Mária (1925-2009): Legyünk jó barátok. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 17×17 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3103180
10129
482
0
55000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Böhm Lipót, Poldi (1916-1995): Interieur. Pasztell, papír, faroston, jelezve jobbra lent. Apró felületi sérülésekkel. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Fakeretben, 60×80 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2980895
10130
482
0
9500
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
B. Hajdú László (1926-1998): Márianosztra, kálvária. Akril, vegyes technika, papír, jelezve balra lent, hátoldalán a művész névjegykártyáján feliratozott. Üvegezett fakeretben, 40×30 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3182164
10131
482
0
3600
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Boldizsár István (1897-1984): Nagy vízimalom. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, lapszéli apró foltokkal, 18×33 cm 3070444
10132
482
0
34000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Berkes Antal (1874-1938): Táj, 1900-as évek eleje. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán Berkes Antal töredékes autográf feliratával. Sérült. 27x37 cm. Dekoratív, korabeli fakeretben.
Das Lot is nicht erreichbar
3279367
10133
482
0
4000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Borbereki-Kovács Zoltánné Sebők Erzsébet (1908-): Színes táj, Párizs, 1971. Ceruza, papír. Jelzett. 27x21 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3219455
10134
482
0
3600
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Blahos Rudolf (1917-1986): Mátyás templom. Színezett rézkarc, papír, jelzett, fakeretben, hátoldali üveg repedt, 13,5×25 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse