Németh József (1928-1994): Szénás szekér. Olaj, falemez. jelezve jobbr... https://www.darabanth.com/de/482-Fernauktion/482.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1500001/Nemeth-Jozsef-1928-1994-Szenas-szeker-Olaj-falemez-jelezve-jobbra-lent-Fakeretben-35x43-cm~II3283418
3283418
10008
482
60000
Beschreibung: Németh József (1928-1994): Szénás szekér. Olaj, falemez. jelezve jobbra lent. Fakeretben. 35x43 cm
: nagy_andras