Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 717
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3295715
10679
482
Vágó Pál (1853-1928): Szegedi árvízkép első vázlata. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent. Hátoldalán "Magyar Nemzeti Galéria igazolása 1465/59 a-b"b felirattal. Lap tetején gyűjteményi pecséttel és apró szakadásokkal. Üvegezett fakeretben. 6x13 cm 3291662
10680
482
30000
Várkonyi János (1947-): A bukott király. Olaj, farost. Jelzett. A hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben, 40×75 cm
3286202
10681
482
Vig György (George Vig) (?-): Önarckép, 2005. Olaj, karton. Jelzett. Szakadással. 65×50 cm.
3286196
10682
482
Vig György (George Vig) (?-): Maszkok (cím nélkül). Olaj, karton. Jelzett. 48,5×70 cm.
3286186
10683
482
Vig György (George Vig) (?-): Önarckép, 2005. Olaj, karton. Jelzett. 70×50 cm.
3263291
10684
482
Vinkler László (1912-1980): Ablakok, monotípia, jelzés nélkül, üvegezett keretben 44x60cm
3244272
10685
482
Váci András (1928-1989): Magyar börtönökből szabadult kommunisták fogadása Moszkvában, 1922. Rézkarc, papír, jelzett. Kartonon, falra akasztható, kissé foltos, hullámos, 19,5x29 cm (teljes méret: 34x48,5 cm)
3273117
10686
482
Tommy Vig (1938-): Lassan járj, tovább érsz. 2006. Vegyes technika, papír, jelzett a hátoldalán. Üvegezett fakeretben. 28x32 cm
3279299
10687
482
Tommy Vig (1938-): Irigység. Vegyes technika, papír, jelzett a hátoldalán. Üvegezett fakeretben. 38x28 cm
3279305
10688
482
Tommy Vig (1938-): Figyelő. Vegyes technika, papír, jelzett a hátoldalán. Üvegezett fakeretben. 21x28 cm
3276391
10689
482
Vincze Balázs (1947-2008): Szelíd felindulás (Bartókért). Cinkkarc, papír, jelzett, számozott (59/100). 32×24 cm. Az Hommage a Bartók mappából. 3145157
10690
482
Véssey Gábor (1948-): Paestum, 2000. Litográfia, papír, jelzett, próbanyomat 3/3 számozással, 18×19 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF