Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 717

Vágó Pál (1853-1928): Szegedi árvízkép első vázlata. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent. Hátoldalán "Magyar Nemzeti Galéria igazolása 1465/59 a-b"b felirattal. Lap tetején gyűjteményi pecséttel és apró szakadásokkal. Üvegezett fakeretben. 6x13 cm
10679.

Rufpreis:
12 000 HUF

Várkonyi János (1947-): A bukott király. Olaj, farost. Jelzett. A hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben, 40×75 cm
10680.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Vig György (George Vig) (?-): Önarckép, 2005. Olaj, karton. Jelzett. Szakadással. 65×50 cm.
10681.

Rufpreis:
12 000 HUF

Vig György (George Vig) (?-): Maszkok (cím nélkül). Olaj, karton. Jelzett. 48,5×70 cm.
10682.

Rufpreis:
12 000 HUF

Vig György (George Vig) (?-): Önarckép, 2005. Olaj, karton. Jelzett. 70×50 cm.
10683.

Rufpreis:
12 000 HUF

Vinkler László (1912-1980): Ablakok, monotípia, jelzés nélkül, üvegezett keretben 44x60cm
10684.

Rufpreis:
8 000 HUF

Váci András (1928-1989): Magyar börtönökből szabadult kommunisták fogadása Moszkvában, 1922. Rézkarc, papír, jelzett. Kartonon, falra akasztható, kissé foltos, hullámos, 19,5x29 cm (teljes méret: 34x48,5 cm)
10685.

Rufpreis:
3 000 HUF

Tommy Vig (1938-): Lassan járj, tovább érsz. 2006. Vegyes technika, papír, jelzett a hátoldalán. Üvegezett fakeretben. 28x32 cm
10686.

Rufpreis:
10 000 HUF

Tommy Vig (1938-): Irigység. Vegyes technika, papír, jelzett a hátoldalán. Üvegezett fakeretben. 38x28 cm
10687.

Rufpreis:
10 000 HUF

Tommy Vig (1938-): Figyelő. Vegyes technika, papír, jelzett a hátoldalán. Üvegezett fakeretben. 21x28 cm
10688.

Rufpreis:
10 000 HUF

Vincze Balázs (1947-2008): Szelíd felindulás (Bartókért). Cinkkarc, papír, jelzett, számozott (59/100). 32×24 cm. Az Hommage a Bartók mappából.
10689.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Véssey Gábor (1948-): Paestum, 2000. Litográfia, papír, jelzett, próbanyomat 3/3 számozással, 18×19 cm
10690.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF